Kültür Dil ve Tarih Kurumu 3 Devlet Personel Alımı

Kültür Dil ve Tarih Kurumu 3 Devlet Personel Alımı

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Başkanlığı 30 Ekim 2023 tarihinde açıklanan ilana göre 3 devlet personeli alımı yapılacaktır. İşe alınacak 4 / B sözleşme kapsamında işe alınacaktır. İşe alım ilanına dair detaylar haberimizde verildi.

Devlet Personeli Alımı İş İlanları

Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Başkanlığı devlet personeli alımı yapacağını açıkladı. Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde istihdam sağlanacak olup; 81 şehirden başvuruların kabul edileceği açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sizler için haberimizde verilmiştir.

Alımlar; 1 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Ön Yüz Geliştirme Uzmanı ve 1 Sistem ve Ağ Uzmanı alımı yapılacaktır.

Sözleşmeli Personel Alımı Personel Alımı İş İlanları

Başvuru yapacak olan adayların; bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden veya mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmanız istenmektedir.

Yerel Alan Ağı (LAN), Geniş Alan Ağı (WAN), Kablosuz Yerel Alan Ağı (WLAN), Sanal Özel Ağ (IPSec ve SSL VPN), Dinamik Yönlendirme Protokolleri, SSL, DHCP, DNS, Proxy, Bandwidth yönetimi ve IEEE 802.1x teknolojileri konusunda tecrübeli olunması istenmektedir.

Failover Cluster, Replication, Backup ve Recovery konularında tecrübeli olmanız gerekmektedir.
Antivirüs, Antispam, Mail Security ve Sandbox analizi konusunda bilgili olmanız gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Şartları sağlayan adaylar içi başvurular 1 Kasım 2023 tarihinde başlayacaktır. Adaylar başvurularını 15 Kasım 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını e-Devlet Kapısı üzerinden Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım hizmeti veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/) adresi üzerinden online olarak alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.