KPSS’siz Belediye 15 Kamu İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu

KPSS’siz Belediye 15 Kamu İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu

Belediye bünyesinde çalışmak isteyen adlar için sevindirici haber! Belediye iş ilanı yayımladı! Kadrolarında istihdam edilmek üzere KPSS’siz 15 Kamu İşçi alımı yapacak. İlanın başvuru kılavuzu yayımlandı. İstenilen şartları taşıyor olmak yeterli olacak.

Sarıgöl Belediyesi 15 Çöp Toplama ve Temizlik İşçisi Alıyor

Belediye iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Sarıgöl Belediye personeli alımı eksiği bulunan Personel Ltd. Şti. kadrolarında görevlendirilmek üzere KPSS’siz 15 Kamu İşçi alımı yapacağını duyurdu. Belediye tarafından yayımlanmış olan ilanın başvuru kılavuzu yayımlandı. Kılavuzda yer alan şartları taşıyan adaylar arasından istihdam edilmek üzere 15 Çöp Toplama ve Temizlik İşçisi alımları yapılacak.

Kamu İşçi Alımı Müracaat Koşulları Neler?

belediye-isci-alimi.jpg

Sarıgöl Belediyesi tarafından yayımlanmış olan ilana Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan adaylar başvuru yapabilecek.

Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 48 inci maddesinde yer alan 1,4,5,6,7 ve 8 numaralı alt bentlerinde belirtilmiş nitelikleri taşıyor olmaları gerekiyor.

Başvuruyu şahsen yapan adayların müracaatları değerlendirilmeye alınacak.

Çalışmaya engel teşkil edebilecek sağlık sorunu bulunmuyor olmak.

Başvuru İçin Talep Edilen Belgeler: T.C. Kimlik kartı fotokopisi. Adli Sicil ve Arşiv Kaydı. Sağlık Raporu. Diploma. Erkek adaylar için Askerlik Terhis belgesi. 2 adet vesikalık fotoğraf. Başvuru esnasında teslim edilmek üzere Başvuru Formu.

belediye-kamu-isci-alimi.jpg

Belediye İlanı Başvuru Süreci ve Tarihleri

Manisa ili Sarıgöl Belediyesi tarafından yayımlanmış olan Kamu İşçi alımı ilanına müracaat edecek olan adaylar başvurularını 5 Ekim 2022 ile 11 Ekim 2022 tarihleri arasında yapmaları gerekiyor. Yayımlanmış olan ilana başvurular belediye binasına şahsen gidilerek yapılabilecek.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.