KPSS Şartsız 130 Memur Alımı İlan Duyurusu

KPSS Şartsız 130 Memur Alımı İlan Duyurusu

Fatih Belediye Başkanlığı resmi internet adresi üzerinden yayınlanmış olan son dakika açıklamasına göre KPSS şartsız 2 farklı unvanda toplam 130 memur alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Başvurular için aranan kriterler nelerdir?

Belediye Memuru Alımı İlan Duyurusu

İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Emin Personel A.Ş. kendi bünyesinde istihdam etmek üzere genel memur alımı yapacağı belirtti. Kamuya yapılacak olan bu alımlar daimi olarak gerçekleşecektir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Bakanlar Kurulu tarafından 9 Nisan 2018 tarihli İl Özel İdareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşlar ile bunlara bağlı olan mahalli idare birliklerinin personel çalıştırılmasına ilişkin esas ve usullerin 4. maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak,

E sınıfı ehliyet kartına sahip olmak,

İkili iletişimde uyumlu olmak,

Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunun bulunmuyor olması,

Kamu haklarına sahip olmak,

Erkek adayların askerlik göreviyle ilgili bir hususunun bulunmuyor olması, askerlik yaşına gelmemiş olması askerlik yaşına gelmiş işte görevini tamamlamış olması ya da askerlik görevini tecil ettirmek,

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olmak,

Yapılacak olan arşiv soruşturmasından ve güvenlik soruşturmasından pozitif sonuç almış olmak aranan şartlar arasındadır.

Memur Alımı Başvuruları Nasıl ve Ne Zaman Gerçekleştirilecektir?

Fatih Belediyesi tarafından yapılacak olan genel memur başvuruları 27 Temmuz 2023 tarihinde başlamıştır. Başvurular 31 Ağustos 2023 tarihinde sona erecektir. Adaylar Aksaray Mah. Yenikapı Kumsalı Sok. No: 104 Fatih/İstanbul Fatih Belediyesi Suser Hizmet Binası Çevre Koruma Müdürlüğü adresine başvurularını yapabilirler.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.