Kızılay En Az Lise Mezunu KPSS’siz Kamu Personeli Alımı

Kızılay En Az Lise Mezunu KPSS’siz Kamu Personeli Alımı

Kızılay tarafından yeni yayınlanan ilana göre kamu personeli alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan ilana göre KPSS’siz kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Başvuru şartları ve detayları haber içeriğimizde sizlere verilmiştir.

Kızılay, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya 4 ilde KPSS’siz kamu personeli alımı yapacak. Yayınlanan ilana göre en az lise mezunları başvuru yapabileceklerdir. Ankara ilinde alım yapılacaktır. Başvuru kılavuzu içerisinde sizler için detaylar Kurum tarafından verilmiş olup başvuru kılavuzu haber içeriğimizdedir...

Kızılay Kamu Personeli Alımı Başvuru Duyurusu

Dikim yapıştırma ustası ve kesim usta yardımcısı alımı yapılacaktır.

Memur Alımı Başvuru Şartları

Kızılay tarafından yayınlanan ilana göre başvuru yapacak olan adayların Türk vatandaşı olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların kamusal haklarından mahrum olmaması gerekmemektedir. 45 yaşını tamamlamamış olmak. En az lise mezunlarının başvuru yapacağı ilanda önlisans ve lisans mezunları da başvuru yapacaklardır.
Dikim yapıştırma ustası başvuru şartları: Alanında en az beş yıl deneyim sahibi olmak. Yüksek frekans yapıştırma dikiş makinesi kullanabilmelidir. T300 yapıştırma makinesini etkin olarak kullabilmelidir. Yüksek tecrübe ve bilgiye sahip olunması gerekmektedir. Kızılay’da çalışacak personel adaylarının çalışma ve seyahat engeli bulunmaması gerekmektedir.
Kesim usta yardımcısı başvuru şartları: 45 yaşını tamamlamış olmak ve alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak gereklidir. Yeni eğitime açık öğrenmeye hevesli olmak gereklidir. Seyahet engeli ve ağır işler de çalışma uygunluk gösteremeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kamu Personel Alımı Başvuruları Müracaat Koşulları

Kızılay kendi bünyesinde ki eksikliği tamamlamak için yılın bazı bölümlerinde kamu personeli alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan ilana göre adaylar Kızılar KPSS’siz kamu personeli alımı ilanına Kızılay resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapacaklardır. Adaylar başvurularını ilana başvur ikonu üzerinden yapıp özgeçmiş belgelerini sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Bazı başvurular da Kızılay sitesinde üyelik istenmektedir. Başvurular sadece elektronik yolla yapılacak olup farklı yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular sadece online başvuru olarak Kızılay resmi internet üzerinden alınacaktır.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

İnstagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.