Kasım Ayı Eğitim ve Askerlik Şartı Olmadan Bekçi Alımı

Kasım Ayı Eğitim ve Askerlik Şartı Olmadan Bekçi Alımı

Kasım ayı kapsamında eğitim şartı olmadan ve askerlik şartı olmadan bekçi alımı ilanı yayımlandı. En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS şartının da aranmadığını belirten kurum başvuruları kabul etmeye başladı...

Bekçi Alımı İş İlanları

Eğitim şartı ve askerlik şartı olmadan bekçi alımı kamu kurumu tarafından yapılacaktır. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarından başvurular için gerekli olan koşulların sağlanması halinde kabul edileceği açıklandı. İŞKUR tarafından yapılan güncel açıklamaya göre, hangi ilde alım yapılacağı ve başvuru şartlarının neler olduğu belirtildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sizler için sunduk.

Bekçi Alımı Müracaat Koşulları

Bekçi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların emekli olmaması veya emeklilik hakkını kazanmamış olması gerekmektedir.

İşe alınacak olan bekçiler gece bekçisi olarak istihdam edileceği açıklanmıştır. Aynı zamanda daimî kadroda istihdam sağlanacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmanız ve görevinizi yapmanıza engel olabilecek herhangi bir akılsal veya bedensel hastalığınızın bulunmaması istenmektedir.

Sabıka kaydı bulunmayan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre medeni haklarınızı kullanma ehliyetine sahip olmanız istenmektedir.

Sosyal güvenlik kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanamayan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için kadın ve erkeklerden müracaatların kabul edileceği belirtilmiştir.

İŞKUR İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

İŞKUR'un resmi internet sitesine gidin.

Ana sayfada bulunan "İş Arayan" bölümüne tıklayın.

Açılan sayfada, ilgili iş ilanlarına göz atın veya arama kısmına bekçi alımı yazarak arama yapın.

Başvurmak istediğiniz ilanı seçin ve ilanın detaylarını inceleyin.

İlanın detay sayfasında başvuru bilgileri ve gereksinimler bulunacaktır. Bu gereksinimleri dikkatlice okuyun ve başvuru sürecini başlatın.

Başvurunuzla ilgili gerekli belgeler ve adımlar ilanın detaylarında belirtilmiş olacaktır. Başvuru sürecini tamamlamak için istenilen belgeleri hazırlayarak adımları takip edebilirsiniz. Başvuru işleminizi tamamladıktan sonra, ilgili kurum sizi süreç hakkında bilgilendirecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.