Karabük Belediyesi 8 Daimî Personel Alımı

Karabük Belediyesi 8 Daimî Personel Alımı

Karabük Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 8 daimî personel alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Adayların en az ilkokul mezunu olma şartı aranmaktadır. Bu nedenle herhangi bir KPSS sınav puan şartı aranmamaktadır.

Belediye İş İlanları Duyurusu

Karabük Belediyesi iştiraki Ihlamur Teras Turizm bir güncel ilanda bulundu. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre kurum tarafından 8 kişi beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. İşe girmeye hak kazanan adayların görevde tam zamanlı istihdam edecekleri ilanda belirtildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak gerekli şartlar sunuldu.

Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları Açıklandı

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan kişilerden yapılacak olan alımlar için ilanı müracaat tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmanız gerekmektedir.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48 inci maddesinde belirtilen koşulları sağlıyor olmanız gerekmektedir.

Kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım yapılacaktır.

İşe alınacak olan personellere sabıka kaydı taraması yapılacağı için sabıka kaydınızın bulunmaması gerekmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanmayan kişilerde yapılacak olan alım için medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması istenmektedir.

En az ilkokul mezunlarından başlamak kaydıyla lise, önlisans ve lisans mezunları da şartları sağlaması halinde ilana müracaat yapabileceklerdir.

Karabük yenice ilçesinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

Çalışma Şartları Açıklandı

Çalışma süresi yayımlanmış olan ilanda belirtilmemiştir. Fakat çalışma saati haftalık 45 saat olarak belirlenmiştir. Yazıköy İbrahibeyler Mevkii Mahallesi Yenice / Karabük adresi ise kurum tarafından işe alınacak olan personeller için çalışma adresi olarak belirtilmiştir.

İşçi Alımı İlanı Başvuru Tarihi, Şekli ve Süresi

Karabük iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar 12 Eylül 2023 tarihi itibariyle başlamış olup, 17 Eylül 2023 tarihi itibariyle son bulacaktır. Daimî kadroda istihdam sağlanacak olup adaylar başvurularını aşağıda belirtilmiş olan adres üzerinden şahsen gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Online veya posta yoluyla yapılacak olan başvurularda değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır. Başvuru adresi: Yazıköy İbrahibeyler Mevkii Mahallesi Yenice / Karabük.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.