Kangal Belediyesi 4 Mühendis, Eleman ve Personel Alımı

Kangal Belediyesi 4 Mühendis, Eleman ve Personel Alımı

Kangal Belediye Başkanlığı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu açıklamaya göre, 4 mühendis, eleman ve personel alımı yapacağını açıkladı. Kamu işveren statüsünde daimî kadroda yapılacak olan alım ilanına ilişkin KPSS şartı yoktur.

Belediye İş İlanları

Kangal Belediye Başkanlığı, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 4 işçi alımı yapacaktır. Farklı kadro pozisyonları da yapılacak olan alım ilanına ilişkin KPSS şartının aranmadığı açıklanmıştır. Tam zamanlı istihdam edilmek üzere işe alınacak olan personellerden başvuruların kadın ve erkek adaylardan kabul edileceği açıklanmıştır.

İlanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 56 yaşından gün almamış olan herkesten başvuru kabul edilecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunulmuştur.

Belediye Personel Alımı İş İlanı Koşulları

00007860231 İŞKUR iş ilan numarası ile; 2 şoför alımı detayları: Başvuru yapacak olan adayların tehlike sınıfına tabi işlerde çalışabilir olduğuna dair sağlık raporu istenmektedir. D veya E sürücü belgesine sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. Aynı zamanda takograf topografya belgesi, psikoteknik belgesi ve SRC- 4 belgesi istendiği ve açıklanmıştır. Adayların en az 120 saatlik olmak kaydı ile; ileri sürüş teknikleri eğitim sertifikasına ve güvenli sürüş teknikleri eğitim sertifikasına sahip olması istenmektedir.

00007860404 İŞKUR iş ilan numarası ile; 1 topoğraf alımı: Lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için harita kadastro, tapu kadastro hizmetleri alanı ve dallarından birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda en az 40 saatlik tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde topografya hizmetleri eğitim sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Topograf mesleğinde en az bir yıl deneyim sahibi olan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

00007860232 İŞKUR iş ilan numarası ile; 1 harita mühendisi alımı: İlana başvuru yapacak olan adayların lisans düzeyinde harita mühendisliği programından mezun olmuş olması ve B sınıf sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. İlgili meslekte en az 4 yıl mesleki deneyim kazanmış olan adaylarda yapılacak olan alım için askerlik ile ilişiği bulunmayan erkek adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Belediye İşçi Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Sivas iş ilanları kategorisinde Kangal Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar bugün itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 17 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar, yukarıda verilen iş ilanı numaraları ile İŞKUR e- şube aracılığıyla çevrimiçi olarak başvuranı tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.