Kamu KPSS 60 Puanla Personel Alımı Ataması Yapılacak

Kamu KPSS 60 Puanla Personel Alımı Ataması Yapılacak

Kamu Kurum ve Kuruluşları istihdamları devam ediyor. Son yayınlanan ilana göre en az KPSS 60 puanı bulunan adayların başvuru yapacağı personel alımı ilanı bulunuyor. Atama yöntemi izlenecek istihdamda başvuru şartları neler?

Kamu En Az KPSS 60 Puanla Personel Alımı!

Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilana göre Kastamonu Cide Belediye Başkanlığı Sağlık Hizmetleri Sınıfında alım yapılıyor.

Kastamonu ili Cide Belediye Başkanlığı bünyesinde 5393 sayılı Belediye Kanununun 49 uncu maddesi ile Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş pozisyona tam zamanlı sözleşmeli personel alınacaktır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin veterinerlik bölümünden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Başvuru İçin Özel Şartlar:

İlan edilen unvan için, mezun olunan okul itibarıyla öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, 2022 yılı Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvan karşısındaki puan türünden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak,

13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen ve tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Belediye Personel Alımı Başvuru Şekli

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeler ile birlikte 22 Nisan 2024 tarihinden 26 Nisan 2024 tarihi mesai bitimine kadar (08:30-12:30 / 13:30-17:30), mesai saatleri içerisinde şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu Cide Belediye Başkanlığı Kasaba Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18 İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Kat 3 Cide/KASTAMONU adresine müracaatlarını yapabileceklerdir. Kastamonu iş ilanları olarak açıklandı.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.