Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 240 Sivil Memur Alımı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 240 Sivil Memur Alımı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, sivil memur alımı ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre KPSS olmadan farklı kadro ve pozisyonlarda 240 memur alımı yapılacaktır. Sürece dair detaylar haberimizde verilmiştir.

Belediye İş İlanları Açıklaması

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 240 sivil memur alımı yapacağını açıkladı. En az ilkokul mezunu adaylardan başlamak kaydı ile lise, önlisans ve lisans mezunlarından da şartların sağlanması halinde başvuruların kabul edileceği kurum tarafından açıklandı.
Alım Belediye iştiraki olan Akbel Toprak Ürünleri Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Matbaa Tanıtım Basın Yayın Ajans Organizasyon İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından gerçekleştirilecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Personel Alımı Unvan ve Kontenjan Bilgisi

19 kişi Silahlı Güvenlik Görevlisi (Silahlı)

173 kişi Genel Beden İşçisi (Genel)

33 kişi Yedikuyular Saha Elemanı (Yedikuyular)

8 kişi Yedikuyular Saha Temizlik İşçisi (Yedikuyular)

7 kişi Yedikuyular Elektrik, Elektronik ve Makine Teknisyen/Tekniker kadroların da alım yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı Başvuru Koşulları

Güvenlik alımı: Bölüm şartı aranmaksızın ön lisans mezunu olan ve silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. Erkek personel alımı gerçekleşecektir.

Saha elemanı alımı: En az lise veya dengi okullardan mezun olmuş tercihen mesleki alanda benzer işlerde deneyim sahibi kazanmış olan adaylardan alım yapılacaktır. Kayak ve kayak sporları konusunda tecrübeli olmanız istenmektedir.

Saha temizlik işçisi alımı: En az ilkokul mezunu olan adaylardan alım yapılacaktır. İlanın son müracaat tarihi itibariyle 45 yaşını tamamlamamış olmanız gerekmektedir.

Teknisyen tekniker alımı: Lise veya önlisans düzeyinde elektrik, elektronik veya makine bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. 35 yaşını tamamlamamış olmanız gerekmektedir.

İŞKUR iş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

Kahramanmaraş iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvurular 7 Kasım 2023 tarih itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Son başvuru tarihi ise 10 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını https://kahramanmaras.bel.tr adresi üzerinden online olarak yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.