Kadrolu Kamu İş İlanları! Aşçı ve Temizlik Personeli Alım 26 Şubat Son

Kadrolu Kamu İş İlanları! Aşçı ve Temizlik Personeli Alım 26 Şubat Son

Kadrolu kamu iş ilanları bekleyen adaylar başvurularda sona gelindi. Aşçı ve temizlik personeli alımı başvuru şartları neler? Türkiye genelinden kadrolu personel alımı ilanına başvurular nasıl yapılacağı bilgileri paylaşıldı.

Kadrolu Kamu İş İlanları Başvuruları Bitiyor!

Aşçı ve Temizlik personeli olmak isteyenler başvuruları 26 Şubat 2024 tarihi sondur. Kamu işçi alımı ilan bilgileri erişime açıldı.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Türkiye genelinden başvuru kabul ediyor. En az lise mezunu olanların başvurusu kabul ediliyor. En az KPSS 60-65 puan almış adayların başvurusu kabul edilecek.

Aşçı Alımı 1 Kadro: Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olup 3308 sayılı Kanun'a göre aşçılık dalında Ustalık Belgesi ile Usta Öğreticilik Belgesine sahip olmak. En az 1 yılı Aşçılık alanında olmak üzere toplam en az 4 yıl yemekhane/lokanta iş deneyimine sahip olmak ve bunu karekodlu SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek. MEB onaylı veya Yükseköğretim Kurumlarından alınmış Hijyen Eğitimi Belgesine sahip olmak.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Temizlik Personeli Alımı 10 Kadro: Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. Lokanta veya Otel sektörlerinde en az 1 (bir) yıl iş deneyimine sahip olmak ve bunu karekodlu SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek. Temizlik (*) görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak. MEB onaylı veya Yükseköğretim Kurumlarından alınmış Hijyen Eğitimi Belgesine sahip olmak.

Yemekhane Servis Eleman Alımı 5 Kadro: Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir önlisans programından mezun olmak. Lokanta veya Otel sektörlerinde en az 6 (altı) ay iş deneyimine sahip olmak ve bunu karekodlu SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek. Temizlik (*) görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak. MEB onaylı veya Yükseköğretim Kurumlarından alınmış. Kırşehir iş ilanları olarak yayınlandı.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Tarihi Ve Şekli

Adaylar 26 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar Üniversite Personel Daire Başkanlığına (Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, Merkez Yerleşkesi Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı, Merkez/KIRŞEHİR) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.