İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz 33 İşçi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz 33 İşçi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 33 işçi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Göreve alım için adaylardan herhangi bir KPSS puan şartı aranmadığı ilanda belirtildi. Sürece dair detaylar haberde.

İşçi Alımı İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bir güncel ilanda bulundu. Belediye 2 Tesviye Ustası, 5 Deniz Taksi Kaptanı, 5 Motor Ustası, 2 Boru Ustası, 1 Elektrik Ustası, 8 Gemici, 1 Marangoz, 1 Kaynak Ustası, 1 Kurumsal İletişim Ustası, 2 Gemi Havuzlama, 2 Boru Donatım Ustası, 1 Torna Ustası, 2 Pervane Şaft Ustası olma üzere toplam 33 daimî süreli işçi alımı yapacağı açıklamasını yaptı.

Belediye İşçi Alımı Müracaat Koşulları

Boru Ustası alımı için adayların boru kaynağı tecrübesine sahip bulunmaları ve kaynakçı sertifikalarının olması gerekmektedir.

Gemici alımı için adayların minimum lise mezunu diplomasına sahip olmaları, staj hariç minimum 1 yıl deniz hizmetli olmaları ve gemici ehliyetlerinin bulunması gerekmektedir.

Motor Ustası alımı için adayların tersanelerde minimum 2 yıl iş deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.

Elektrik Ustası alımı için adayların EKAT belgesine sahip olmaları ve tercihen meslek lisesi ya da teknik lise diplomasına sahip olmaları gerekmektedir.

Deniz Taksi Kaptanı alımı için adayların minimum 2 yıl iş deneyimine sahip olmaları ve yat kaptanı veya sınırlı kaptan ehliyetine sahip olmaları gerekmektedir.

Marangoz alımı için adayların mobilya tamir ve üretim deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.

Pervane Şaft Ustası alımı için adayların herhangi bir meslek lisesi diplomasına sahip olmaları gerekmektedir.

Boru Donatım Ustası alımı için adayların tercihen herhangi bir okulun meslek lisesi veya teknik lise diplomasına sahip bulunmaları gerekmektedir.

Torna Ustası alımı için adayların tezgâh bilgisine ve kullanımına sahip bulunmaları gerekmektedir.

Kurumsal İletişim personeli alımı için adayların minimum 2 yıl iş deneyimi bulunması ve orta seviyede İngilizce biliyor olmaları gerekmektedir.

Gemi Havuzlama alımı için adayların lise diplomasına sahip olmaları gerekmektedir.

Kaynak Ustası alımı için adayların kaynak parametreleri kaynak dikişleri konularında yeterli bilgiye sahip olmaları gerekmektedir.

Tesviye Ustası alımı için adayların tercihen meslek lisesi ya da teknik lise mezunu bulunmaları gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru Süreci

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı başvuruları en son 1 Ekim 2023 tarihine kadar tamamlamış olması gerekmektedir. İstanbul iş ilanları olarak sunulmuştur.

Online Başvuru için Tıklayınız.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.