İŞKUR İlanları! Kamuya 100 ÖGG Alımı Yapılacak

İŞKUR İlanları! Kamuya 100 ÖGG Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu ve bünyesinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanmış olan güncel ilana göre kamuya 100 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. KPSS şart olmadan yapılacak alım ilanına ilişkin güncel detaylar...

İŞKUR İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan, İSTGÜVEN İstanbul Güvenlik A.Ş birimi tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre, kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 100 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan alım ilanı için vardiyalı çalışma sistemine uygunluk sağlamanız beklenmektedir.

İkamet şartı olmadan başvuruların kabul edileceğini açıklayan kurum için ilanın gerekli olan detaylarını kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak sizler için haberimizde sunduk.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Kriterleri

İlanın yayın tarihi itibari ile adayların silahlı veya silahsız özel güvenlik görevlisi kartına sahip olması gerekmektedir. Alımlar hem silahlı hem de silahsız olmak üzere 2 farklı kategoride gerçekleşecektir. 5.88 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunun 10. Maddesinde belirtilen şartlara göre, valilik onaylı özel güvenlik görevlisi kartına sahip olmanız gerekmektedir.

Ayrıca alanınızda en az bir yıl mesleki deneyim kazanmış olan adaylardan alım yapılacaktır. Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alım ilanı için günlük 7 buçuk saat ve 3 vardiyalı şekilde çalışma sistemine uygunluk göstermeniz beklenmektedir. Ayrıca erkek adayların ilanın yayın tarihi itibari ile askerlik görevlerini yerine getirmiş olması istenmektedir.

En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına ilişkin; önlisans ve lisans mezunlarının da şartları sağlanması halinde ilana başvuruları kabul edilecektir.

İşe Alım Süreci

KPSS şartı olmadığı için işe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan mülakat görüşmelerine göre belirlenecektir. Mülakat yer ve zamanı ilerleyen günlerde kurum tarafından açıklanacaktır.

Personel Alımı Müracaat Şekli ve Tarihi

İstanbul iş ilanları kategorisinde söz konusu kurum tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 12 Ekim 2023 tarih itibariyle başlamıştır. İlan için son başvuru tarihinin 18 Ekim 2023 olduğu açıklanmıştır. Adaylar başvurularını kariyer resmi internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleştireceklerdir.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.