İŞKUR İlanları ile Düzce Çilimli Belediyesi Sınavsız Personel Alacak

İŞKUR İlanları ile Düzce Çilimli Belediyesi Sınavsız Personel Alacak

Düzce Çilimli Belediye İŞKUR ilanları ile personel alımı belirtti. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre yeni belediye personel görevlileri alımları gerçekleştirmek üzere başvuru ekranlarını yayınladı. Başvuracak adaylara duyurulur.

Belediye Kurumu Personel Alım İhtiyacı

Düzce Çilimli Belediyesi personel eksikliğini talep edilen branş alanında yeni personel alımları sağlanacağına dair duyuru yaptı. Belediye bünyesinde yeni personel ve memur statüde çalıştırılacaktır. Adaylar İŞKUR üzerinden duyurulan ilana İŞKUR kapısından kullanıcı ve şifresiyle birlikte girişlerini gerçekleştirerek verilen ilan numarasıyla birlikte müracaat edebileceklerdir.

Alınacak Belediye Bünyesinde Branş Dalı

Beko Loder (Kazıcı Yükleyici) operatörü, Su hazırlama işçisi.

Gerçekleşecek kamu Personeli Alımı Koşulları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak. 5 yıl deneyim sahibi olmak, adayın sıhhi alanda mesleki bilgi edinmesi, mesai saati içinde başka bir işle ilgilenmemek, adayın operatörlük alanı için sertifika belgesine sahip olması gerekmektedir. Kurum içinde verilen görevi tam zamanlı yapabilme ve disiplinli çalışabilecek.

Başvuru Tarihi ve Müracaat Adresi

Kamu personel alım ilanına başvuracak adayların 24 Ekim 2022 ile 28 Ekim 2022 tarihleri arasında İŞKUR ilanları kullanıcı girişi veya -E-devlet ile girişlerini gerçekleştirerek yeni personel alımını gerçekleştirecektir. Adayların işyeri tarından talep edilen başvuru tarih süreçleri içerisinde başvuruları alınması gerekmektedir.

İlan No: 000071115319

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.