İŞKUR Ev Hanımlarına Yönelik 3000 TL Ödeme Yöntemi

İŞKUR Ev Hanımlarına Yönelik 3000 TL Ödeme Yöntemi

İŞKUR üzerinden ev hanımlarına yönelik duyurular yapıldı. Ev hanımı olup aylık maaş kazanmak isteyen ev hanımları için yeni bir adım atıldı. Ev hanımları olanlar dikkat! 3000 TL ödeme yapılacak. Alım yöntemi için haberimizi okuyunuz.

Ev hanımı olup aylık maaş kazanmak isteyeler için İŞKUR üzerinden ve yeni bir adım atıldı ve aylık ev hanımlarına 3000 TL ödeme yapılacağı haberi yapıldı. Evde çalışıp aylık para kazanmak isteyen ev hanımları için ödeme yöntemi vs. her şey belli oldu.

Evde İş Nasıl Yapılır- Evde İş İmkânı!

Herhangi bir yerde iş bulamayıp evde çalışmak isteyen ev hanımları için İŞKUR üzerinden evde iş imkânlarına yenileri gün geçtikçe eklenmeye devam ediyor. İŞKUR üzerinden herhangi bir tecrübe istenmeden sadece az da olsa küçük marifetlerle paketleme vs. işlerde çalışacak kişiler alınacaktır.

Evde İş İlanları Yayınlandı

Türkiye'de istihdamın korunmasına, geliştirilmesine, yaygınlaştırılmasına ve işsizliğin önlenmesi faaliyetlerine yardımcı olmak ve işsizlik sigortası hizmetlerini yürütmek üzere kurulmuş olan İŞKUR ev hanımlarına evde iş sağlıyor.

Herhangi bir kurumda iş bulamayıp iş arayanlar için İŞKUR üzerinden istihdam sağlanacaktır. Firmalar, evde iş ilanları yayınlayarak belirtilen işi yapmak isteyenlere aylık ortalama 3000 TL maaş ile personel alımı yapacaklar.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde çalışmak isteyen ev hanımları, sizler için İŞKUR e-şube üzerinden evde iş ilanlarını takip ediyoruz. Hangi kurumlar iş ilanları yayınlıyor? Firmalar evde iş imkanı sağlıyor mu? Hepsini sizler için takip ettik ve hazırladık.

Evde iş arayanlar için evde paketleme, nikah şekeri hazırlama vb. işler için çalışacak kişiler aranıyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR e-şube üzerinden evde iş ilanlarını bulup yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum