İŞKUR Belediyeye Yerleştirmek Üzere 13 İşçi Alım İlanı

İŞKUR Belediyeye Yerleştirmek Üzere 13 İşçi Alım İlanı

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Belediyeye yerleştirilmek üzere 13 işçi alımı yapılıyor. KPSS şartsız ve en az ilkokul mezunu olan adaylar nasıl başvuru yapılacağı paylaşıldı. Belediye personeli olma bilgileri verildi.

İŞKUR Belediye 13 İşçi Alımı İlanı!

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu adaylar KPSS şartsız kamu işçi alımı ilanları bulunuyor. Sinop Türkeli Belediye Başkanlığı bu alımı gerçekleştirecek.

Belediye Personeli Alımı Detayları!

06.03.2024 tarihinde saat 15:00 Güzelyurt Mh. Osman Gazi Sk No:6 Türkeli Belediye Başkanlığı Toplantı salonunda kura çekimi yapılacaktır.

İstenilen Belgeler: Kimlik Fotokopisi, İkametgâh Belgesi, Süpürgeci-Temizlik İşçisi olarak çalışmasında sakınca olmadığına dair Sağlık Raporu, Askerlik durum belgesi, Adli sicil kaydı, Öğrenim belgesi, Vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

İŞKUR tarafından gönderilen listedeki adayların belge kontrolü için gerekli belgeler ile birlikte, 05.03.2024 tarihine kadar Güzelyurt Mahallesi Osman Gazi Sokak No:6 Türkeli adresinde bulunan Türkeli Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Erkek adaylar için askerlik ile ilgili ilişiği olmamak ya da muaf yada tecilli olmak.

Listelerin belirlenmesine müteakip sınav ve alım süreci ile ilgili her türlü duyuru www.turkeli.bel.tr resmi web adresinden takip edilecektir.

Adaylar sözlü sınava tabi tutulacak olup sözlü sınavın yeri, tarihi ve saati ilgililere Türkeli Belediyesi www.turkeli.bel.tr resmi web adresinden duyurulacaktır.

Belediye İŞKUR Başvuru Şekli

Temizlik işçisi alımı için adaylar başvurularını 27 Şubat 2024 tarihi bitimine kadar 00008106558 iş ilan numarası ile yapacak.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.