İl Özel İdaresi Kadrolu Memur Alımı Yapacak

İl Özel İdaresi Kadrolu Memur Alımı Yapacak

İl Özel İdaresi, güncel bir personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Kamu kurumları, İŞKUR aracılığıyla personel alımlarını yayımlamaya devam ediyor. Son haberlere göre, Bolu İl Özel İdaresi sözleşmeli personel alımı yapacak ve başvurular başlıyor..

İl Özel İdaresi Kadrolu Memur Alımı Yapacak Duyurusu

Bolu İl Özel İdaresi, İŞKUR üzerinden yayımlanan son ilanında ilk defa atanmak üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımı için KPSS puanı gerekliliği bulunmaktadır. Adayların başvuru süreci ve şartları ise aşağıda açıklanmıştır:

Bolu İl Özel İdaresi tarafından yayımlanan kadrolu memur alımına başvuru yapacak adaylardan öncelikle;

Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu'nda belirtilen suçlardan dolayı mahkum olmamak, Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik görevini tamamlamış olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir durumu bulunmamak şartlarını sağlaması istenmektedir.

Yukarıda belirtilen genel şartlar ile birlikte adaylardan KPSS P93 puan türünden asgari 70 puan alması ve önceki işlerinden disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olma şartı koşulmuştur.

Online veya şahsen başvuru şansı

Adaylar Bolu İl Özel İdaresi tarafından yayımlanan kadrolu memur alımı için başvurularını 5 – 16 Haziran 2023 tarihleri arasında Bolu İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü binasına bizzat yapabileceklerdir. Adaylardan şahsen başvuru dışında posta ile başvuruda kabul edilecektir. Başvurular ayrıca [email protected] mail adresine elektronik ortamda da yapılabilmektedir.

boluilozelkadro.jpg

Alım sınav ile olacak

Sınava katılma hakkı kazanan adaylar, 20/06/2023 tarihinde kurumun resmi web sitesi olan http://www.boluozelidaresi.gov.tr adresinde duyurulacak olan KPSS puanlarıyla birlikte sınav giriş belgelerine erişebileceklerdir. Bu belge, sınava katılım esnasında ibraz edilmelidir. Sınava katılma hakkı elde edemeyen adaylara herhangi bir bildirim yapılmayacaktır.

Sözleşmeli personel pozisyonu için planlanan sözlü sınav, 22/06/2023 tarihinde saat 09:30'da Bolu İl Özel İdaresi Hizmet Binası'nın giriş katında bulunan Encümen Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecektir. Bu salon, Kültür Mahallesi, Şehitler Caddesi, No:47 Merkez/BOLU adresinde yer almaktadır.

Bolu iş ilanları, 2023 il özel idare güncel ilan, 2023 kamu ilan, 2023 kamu personeli alımı, 2023 kamu işçi alımı, son dakika 2023 memur alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.