Hollanda Memur Arıyor! 46 Üst Yaş İle Memur Alımları

Hollanda Memur Arıyor! 46 Üst Yaş İle Memur Alımları

Yurtdışı istihdamları tıpkı yurtiçinde yapılanlar kadar yapılmaya devam ediyor. Yeni bir yurtdışı iş ilanları yayınlandı. Hollanda yayımladığı ilan ile memur arıyor. 46 üst yaş ile memur alımları yapacağını duyuran Hollanda ilanı için tıklayınız....

Yırtışında iş arayanlar için dışişleri bakanlığı memur alıyor. Hollanda ülkesine personel alımları için yayınlanan ilanlarda 46 üst yaş ile kamu personeli alımı yapılacaktır. Personel alımı için yayınlanan ilanda Hollanda ülkesinde Lahey ilinde büyükelçilikte çalışacak 18 yaşını tamamlamış olup 48 yaşını geçmemiş olan kişiler arasından alımların yapılacağı belirlendi.

Başvuruda bulunacaklar için alımlar Lahey Büyükelçiliğine yapılacak olup alımı yapılacak unvanlar ise 2 kişilik kadroda sekreter pozisyonuna atama yapılacaktır. Alımlar sözleşmeli nitelikte olacaktır.

Kamu Personeli Alımı Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, sınav tarihinden itibaren 46 yaşına geçmemiş olma, en az lise dengi okullardan mezun olma veya Milli eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış yabancı okullardan mezun olma, kamu salaklarından mahrum olmama, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis yatmamış olma, erkek adayların askerlik görevini yapmış olması, her türlü iklim koşullarında görev yapabilme, çok iyi derecede Hollandaca ve Türkçe bilmeye, bilgisayar kullanabilme şartları ile yurt dışına personel alımı yapılacaktır.

Memur Alımı Başvuru Tarih ve Şekli

Adaylar e-devlet bilgileri ile işe alıp kariyer kapısına giriş yaptıktan sonra online olarak elektronik ortamda başvuru yapabilecek olup farklı yollar ile yapılacak herhangi bir müracaat kurum tarafından kabul edilmeyecektir.

Personel alımı için başvurular 4 Kasım 2022 tarihi yani dünden itibaren alınmaya başlanmıştır. En geç müracaatlar ise 24 Kasım 2022 tarihine kadar saat 23.59'da sona erecektir.

Başvuru ekranı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.