Halk Ekmek KPSS’siz 22 Bin TL Maaşla Şoför Alacak

Halk Ekmek KPSS’siz 22 Bin TL Maaşla Şoför Alacak

Halk Ekmek Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlamış olduğu ilana göre, KPSS’siz şoför alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan kabul edilecek olan alım ilanı için ortalama 22 bin TL maaş ödemesi yapılacağı açıklandı.

Şoför Alımı İş İlanları

Halk Ekmek kendi bünyesinde istihdam etmek üzere şoför alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için en az lise mezunu adaylardan başvuruların kabul edileceği açıklandı. Verilecek olan şartların sağlanması halinde önlisans ve lisans mezunlarının da alım sürecine katılabilecekleri belirtildi. Kamupersonelialim.cm yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunuldu.

Halk Ekmek Personel Alımı İş İlanları Kriterleri

Kurum tarafından yayımlanmış olan müracaat kılavuzu incelendiğinde, adayların D sınıfı sürücü belgesine sahip olması istenmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adayların psikoteknik ve SRC - 2 ve SRC - 4 belgelerine sahip olması istenmektedir.

İlanın yayın tarihi itibari ile 22 yaşını tamamlamış ve 45 yaşından gün almamış olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre emekli olmayan veya emekliliğe hak kazanmamış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Daimî kadroda istihdam sağlanacağı açıklanmış olup, ilanın yayın tarihi baz alınmak kaydı ile en az 3 yıl mesleki deneyime sahip olmanız istenmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan müracaatlar kabul edilecektir. Erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olması veya muaf olmuş olması istenmektedir.
İşe alınacak olan 2 personel yolcu taşıma kadrosunda istihdam edilecektir.

Çalışma Şekli Açıklandı

Haftalık 45 saat çalışma sistemine göre çalışma yapılacaktır. Vardiyalı çalışma saatlerine uygunluk göstermeniz beklenmektedir. Kurum tarafından gerekli durumlarda vardiyalı çalışma sistemine geçiş yapılacağı açıklanmıştır.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Eskişehir iş ilanları kategorisinde yayınlanmış olan güncel ilana müracaatlar 25 Ekim 2023 tarih itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Adaylar için son başvuru tarihi ise 31 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular ik@eskisehirkentas.com.tr adresine özgeçmiş belgesi gönderilerek yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum