Et ve Süt Kurumu Yeni 16 Personel Alımı Yapacak

Et ve Süt Kurumu Yeni 16 Personel Alımı Yapacak

Et ve Süt Kurumu yeni personel alımı ilanı yayımladı. Güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre işe alımların Van ilinde yapılacağı açıklanmıştır. Kurum tarafından yapılan güncel açıklamalar ve detaylar haberimizde verilmiştir. KPSS şartı yok.

Personel Alımı İş İlanı Açıklaması

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Van Et Kombinesi Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 16 personel alımı yapılacağı açıklandı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için en az ilköğretim mezunu adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklandı. Kamupersonelialimi.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını haberimizde yer verdik.

Kamu Personel Alımı İş İlan Duyurusu

“6 ay süreli 16 kişilik personel çalıştırılması işi hizmet alımı, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç) /üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.”

Kamu Personeli Alımı İlanına başvuru Tarihi

Van iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilan için ihale tarihi son başvuru tarihi 29 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular ilgili kuruma şahsen yapılacaktır. 01 Ocak 2023 ise işe başlama tarihi olarak açıklanmıştır. Geç başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.