Et ve Süt Kurumu 2 Şehirde 9 İşçi Alımı İlan Detayları

Et ve Süt Kurumu 2 Şehirde 9 İşçi Alımı İlan Detayları

Et ve Süt Kurumu 25 Eylül 2023 tarihi itibari ile Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden 2 şehirde 9 işçi alımı yapacağını duyurdu. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre en az lise mezunu adaylardan müracaatlarını kabul edilecek

İŞKUR İşçi Alımı İş İlanları

Et ve Süt Kurumu, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 9 işçi alımı yapacağını duyurdu. Alımlar, Van ve Erzurum illerinde gerçekleşecektir. 4 farklı alanda yapılacak olan işçi alımı için başvurular başlamıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detaylarına haberde yer verdik.

Kamu İşçi Alımı Kontenjanları, Alım Yapılacak İl ve İlan Numaraları Açıklandı

00007815329 İŞKUR iş ilan numarası ile: Van: 1 Kasap Alımı,

00007816417 İŞKUR iş ilan numarası ile: Erzurum: 2 Et ve Et Ürünleri İşlemecisi Alımı,

00007816430 İŞKUR iş ilan numarası ile: Erzurum: 3 Kasap Alımı,

00007816392 İŞKUR iş ilan numarası ile: Erzurum: 1 Aşçı Alımı,

00007816492 İŞKUR iş ilan numarası ile: 1 Erzurum: 1 Soğutma Sistemi Operatörü Alımı yapacaktır.

İşe Alım Şekli

Söz konusu kamu kurumu tarafından işçi alımı için KPSS puan şartı istenmediği için işe alınacak olan personeller belirlenirken, kura işlemine tabi tutulacaklardır. Adaylar yalnızca ilan edilen kadrolardan bir tanesine başvuru yapabileceklerdir. Başvuru yapmak istediğiniz alanda en az 1 yıl olmak kaydı ile deneyim şartı aranmaktadır. En az lise mezunu adaylardan başvurular alınacak olup şartların sağlanması halinde önlisans ve lisans mezunlarına da uygun kadrolara yer verilmiştir.

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Van iş ilanları ve Erzurum iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatlar 25 Eylül 2023 tarihi itibari ile kabul edilmeye başlanmıştır. Adaylar başvurularını 29 Eylül 2023 tarihi itibari ile tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurularınızı İŞKUR'un e - şube aracılığı ile çevrim içi sistem üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.