Erciyes Üniversitesi 110 Personel Alımı! Lise MYO Lisans

Erciyes Üniversitesi 110 Personel Alımı! Lise MYO Lisans

Erciyes Üniversitesi personel alımı ilanı yayınladı. En az lise mezunu olan adaylardan başvuru alınacaktır. Önlisans ve lisans mezunu olanlarda uygun kadrolara başvuru yapabileceklerdir. Detaylar haberimizde verildi!

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı Kılavuzu

Erciyes Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 110 personel alımı yapacağını duyurdu. Resmi Gazeteden yayınlanan bu ilana göre lise meslek Yüksekokulu ve lisans mezunu adaylar için kadrolar ayrıldı ve başvurular bugün itibariyle başlamıştır.

40 destek personeli ve 25 hemşire alımı lise mezunlarından; 2 büro personeli, 11 sağlık teknikeri, 1 diğer sağlık personeli, 3 laborant ve 3 tekniker kadroları ise önlisans mezunlarından; 2 diğer sağlık personeli, 2 spor uzmanı, 5 hemşire 1 diyetisyen, 2 eczacı, 1 fizyoterapist ve 5 büro personeli ise lisans mezunu olan adaylardan alınacaktır.

Personel alımı başvuru şartları nelerdir?

Büro personeli alımı için lisans mezunlarından bölüm şartı aranmamaktadır. Fakat önlisans mezunu adayların bilgisayar programcılığı. Bilgisayar bilimleri veya muhasebe finansman yönetimi, finansal muhasebe bölümlerinden birinden mezun olması istenmektedir.

Destek personeli kadrosunda ise; aşçı, yemek dağıtım hizmetleri personeli, temizlik personeli, hayvan bakım hizmetleri, bahçıvan, tesisat ve basit bakım, şoför, elektrik teknisyeni, hastane hizmetlisi ve mobilya döşemecisi alımı yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adayların lise de ilgili bölümlerden mezun olması gerekmektedir.

Diğer sağlık personeli kadrosunda ise; Önlisans mezunu tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik Lisans mezunu fizik mühendisliği bölümlerinden mezun 2 personel alımı yapılacaktır.
Hemşire kadrosu için ise 25 Hemşirelik alanı lise mezunu 5 ise lisans hemşirelik alanı mezunlarından alım yapılacaktır.

personel-alimi.jpg

Yukarıda liste halinde verilmiş diğer kadrolar için ise adayların ilgili bölümlerden belirtilen eğitim şartında mezun olmanız gerekmektedir.

Üniversite personeli alımı başvuruları nasıl yapılacak?

Kayseri Erciyes Üniversitesi tarafından yayınlanmış olan bu ilana başvurular yayın tarihi olan 28 mart 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularını 11 Nisan 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurular kariyer kapısı üzerinden online olarak alınacaktır. Belirtilen adresten online olarak başvurularını gerçekleştirmeyen adayların başvuruları değerlendirme aşamasına alınmayacaktır.

Kayseri iş ilanları

Üniversite işçi alımı

Son dakika iş ilanları

Güncel iş ilanları

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.