Emniyet Genel Müdürlüğü 2 Devlet Personeli Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü 2 Devlet Personeli Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından İŞKUR resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre merkez teşkilatına istihdam edilmek üzere 2 devlet personeli alımı yapılacaktır. En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı...

Devlet Personeli Alımı İş İlanları

Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde istihdam etmek üzerine 2 devlet personeli alımı yapacağını açıkladı. Kurum bünyesinde merkez teşkilatta istihdamın sağlanacağı belirtildi. 81 şehirden ikamet şartı olmadan yapılacak alım ilanına dair detaylar haberimizde verilmiştir.

En az ilkokul mezunu adaylardan başlamak kaydı ile lise, önlisans ve lisans mezunlarından da şartların sağlanması halinde müracaatların kabul edileceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunulmuştur.

Kamu Personel Alımı Eğitim Şartı

Mesleki eğitim veren yüksekokul ile liselerin belirtilen dal ve bölümlerinden mezun olmak veya en az ilköğretim mezunu iseniz belirtilen ustalık belgelerinden herhangi birine sahip olmuş olmanız gerekmektedir.

Önlisans veya lise bölümlerinden; Silah sanayi teknikerliği, makine teknikerliği, mekatronik teknikerliği, metalurji teknikerliği, makine teknolojisi alanı, makine bakım onarım dalı, makine bölümü, tesviye bölümü, tesviyecilik bölümü, tornacılık bölümü, frezecilik bölümü, mekatronik bölümü, bilgisayarlı nümerik kontrol bölümü, nümerik kontrollü makineler bölümü veya CNC bölümlerinden birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

İlkokul mezunu olarak başvuru yapacak iseniz makine teknolojisi alanı, makine bakım onarım alanı, bilgisayarlı makine imalatı işlemleri dalı, bilgisayarlı makine imalatı işlemleri, endüstriyel modelleme modelcilik, tornacılık, frezelemecilik, taşlama ve alet bilemeyeceği veya endüstri mekanik makine bölümlerinden ustalık belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

EGM İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Ankara iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan ilana başvurular, 16 Ekim 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Kamu işveren statüsünde yapılacak olan alım ilanı için son başvuru tarihinin 20 Ekim 2023 olduğu açıklanmıştır. Adaylar başvurularını İŞKUR e - Şube, ALO - 170 hattı veya İŞKUR'un hizmet noktalarından şahsen yapmaları gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası: 00007864395

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum