DSİ 24. Bölge KPSS’siz Kamu İşçi alımı Yapacak

DSİ 24. Bölge KPSS’siz Kamu İşçi alımı Yapacak

Devlet Su İşleri kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. 24. Bölge bünyesinde yapılacak olan alım ilanı için en az ilköğretim mezunu adaylardan başvurular kabul edilecektir. KPSS 'siz yapılacak olan alım ilanı için gerekli olan detaylar haberde...

Kamu İşçi Alımı İş İlanları

10 Kasım 2023 tarihi güncel ilana göre Devlet Su İşleri kendi bünyesinde istihdam etmek üzere daimî kadroda kamu işçi alımı yapacağını açıkladı.

Bahçıvan kadrosunda yapılacak olan alım ilanı için KPSS şartı aranmamaktadır.
Bu nedenle işe alınacak olan personeller kurum tarafından gerçekleşecek olan kura işlem sonucuna göre belirlenecektir.

Tam zamanlı istihdam edilmek üzere alım yapılacağı açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları ve koşulları haberimizde verilmiştir.

İşçi Alımı Başvuru Koşulları Nedir?

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve ilanın yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olan adaylardan alım yapılacaktır.

Görevinizi yapmanıza engel olabilecek herhangi bir akılsal veya fiziksel hastalığınızın bulunmaması istenmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan adaylardan alım gerçekleşecektir.

Adayların son başvuru tarihi baz alınmak kaydı ile; arım Meslek Lisesi, Ziraat Teknolojileri Meslek Lisesi, Mesleki Teknik Eğitim Liselerinin '' Tarım Alanı, Tarım Teknolojileri, Bahçe Bitkileri, Tarla Bitkileri, Süs Bitkileri, Peyzaj, Tarım Alet ve Makineleri'' dallarından herhangi birinden mezun olmak ya da ''MEB onaylı Bahçıvanlık Sertifikası''na sahip olması istenmektedir.

İŞKUR İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

00007919319 İŞKUR iş ilan numarası ile, Kars iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan ilan için başvurular 10 Kasım 2023 tarih itibari ile başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 14 Kasım 2023 olarak belirlenmiştir.

İŞKUR e - şube üzerinden online, ALO - 170 hattını arayarak veya bulunduğunuz şehirdeki hizmet noktasından şahsen başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu ilana yalnızca kişisel durumu, eski hükümlü veya terörle mücadelede yararlanan olanların başvuru yapacağı belirtilmiştir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.