Dicle Kalkınma Ajansı Kamu Personel Alımı ve Başvuru Süreci

Dicle Kalkınma Ajansı Kamu Personel Alımı ve Başvuru Süreci

Dicle Kalkınma Ajansı, kamu personel alımı ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgilere sahip olmak isteyen adaylar için önemli bir fırsat sunmaktadır. Dicle Kalkınma Ajansı'nın yayınladığı kamu personel alımı ilanı başvuruları başladı.

Dicle Kalkınma Ajansı Kamu Personel Alımı Başvuruları ve Süreci ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmaları, başvuru sürecini daha etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olacaktır. 25 Mart 2024 tarihi itibari ile başvuruları başladı.

Dicle Kalkınma Ajansı Kamu Personel Alımı İlanı ve Detayları

Dicle Kalkınma Ajansı tarafından yapılan kamu personel alımı başvuruları için detaylar belirlendi. Başvuru şartlarına uygun adaylar, başvuru süreci hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan başvuru kılavuzunu inceleyiniz. Başvuru sürecine ilişkin tüm detaylar ve gerekli belgeler ilgili web sitesinde yer almaktadır.

Uzman Personel İçin Sınava Giriş Şartları (2 Personel)

Uzman olarak görev almak isteyen adaylar, KPSS puanı şartları ile belirlenen pozisyonlardan durumlarına uygun olan birine başvurabileceklerdir. Uzman pozisyonuna başvuranlar için Tablo 3’te yer alan kriterler doğrultusunda Genel Sekreterlikçe oluşturulan başvuru değerlendirme komisyonunca değerlendirme yapılacak ve puan sıralamasına göre istihdam edilecek personel sayısının 5 katı oranında en yüksek puanlı adaylar sözlü yarışma sınavına çağırılacaktır. Son sıradaki adayla eşit puandaki diğer adaylar da sınava katılmaya hak kazanacaktır.

Uzman Personel Adayları için Aranan Özel Şartlar

Tablo – 1’de belirtilen bölümlerden ya da bu bölümlere eşdeğer olduğu Yüksek Öğretim Kurulunca (YÖK) en son tarihli kararı itibariyle kabul edilen bölümlerden veya bunlara denkliği kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından lisans düzeyinde mezun olmak.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Başvurular 25 Mart 2024 tarihinden başlayarak son başvuru zamanı olan 15 Nisan 2024 tarihinde saat 23.59'a kadar https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinde bulunan Dicle Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısından yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Süreci ve Şartları

Dicle Kalkınma Ajansı, kamu personel alımı için başvuruları kabul etmeye başladı. Başvuru süreci ve şartları hakkında detaylı bilgi resmi web sitesinde yer almaktadır. Başvuru sürecinin önemli aşamaları arasında başvuru formunun eksiksiz doldurulması bulunmaktadır. Ayrıca, başvuru yapacak adayların belirli niteliklere sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.