Çankırı Belediyesi İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alımı

Çankırı Belediyesi İlk Defa Atanmak Üzere Memur Alımı

Çankırı Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre ilk defa atanmak üzere KPSS 60 taban puanı ile memur alımı yapılacaktır. Kadın ve erkek kişilerden kabul edilecek olan alım için 2 farklı kadroda atama yapılacağı açıklanmıştır.

Çankırı Belediye İş İlanları

Çankırı Belediye Başkanlığı tarafından memur alımı yapılacaktır. 1 eğitmen ve 1 teknisyen kadrosunda yapılacak olan alımla için Gelir İşleri Hizmet sınıfında istihdam sağlanacağı belirtilmiştir. İlan kılavuzunda belirtilen özel şartlara göre, 2022 yılında Kamu Personeli Seçme Sınavından ilanda belirtilen asgari KPSS puanını karşılıyor olmanız gerekmektedir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak gerekli şartları sunduk.

Belediye İşçi Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Erkek adayların askerlik durumu itibariyle; askerlik görevlerini yerine getirmiş olması, muaf olmuş olması veya tecil durumunda oluyor olması gerekmektedir.

Kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamın da olumlu sonuçlanmanız gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve sabıka kaydı olmayan adaylardan alım yapılacaktır.

B sınıfı ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Teknisyen Alımı: Meslek liselerinden Bilişim Teknolojileri alanında eğitim almış olmanız gerekmektedir.

Eğitmen Alımı: Alman Dili ve Edebiyatı, Kore Dili ve Edebiyatı veya Japon Dili ve Edebiyatı bölümlerinden birinden mezun olmanız gerekmektedir.

Belediye Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını Belediyenin resmi internet adresi üzerinden indireceğiniz başvuru formunu doldurarak, aşağı da kılavuzda belirtilen başvuru belgeleri ile birlikte 23 Ekim 2023 / 27 Ekim 2023 tarihleri arasında (“mesai saatleri içerisinde” 08:00 – 17:00 saatleri arasında) Çankırı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir. Çankırı iş ilanları olarak sunulmuştur.

Alımlar Sınavla Yapılacak

Çankırı Belediye Başkanlığı hizmet binasında 10 Kasım 2023 tarihinde yapılacak olan sınav sonucuna göre işe alınacak olan personeller belirlenecektir. Alım sınavı sözlü sınav olarak yapılacaktır. Sınava girmeye hak kazandığı halde sınava katılmayan adaylar haklarını kaybedeceklerdir. Sözlü sınav 100 tam puan üzerinden değerlendirmeye tabii tutulacak olup 60 puan almış olanlar başarılı kabul edileceklerdir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.