BTÜ 2022 KPSS ile Tekniker Alımı Başvuru Ekranı

BTÜ 2022 KPSS ile Tekniker Alımı Başvuru Ekranı

Bursa Teknik Üniversitesi tekniker alımı yapacağını açıkladı. 2022 KPSS puanı ile yapılacak olan alım ilanına göre işe alınacak olan personel sözleşmeli personel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvurular başlamış olup başvuru ekranı haberimizde...

Tekniker Alımı İş İlanları

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 13 Kasım 2023 tarihinde yayımlamış olduğu ilana göre 1tekniker alımı yapacağını açıkladı. 657 sayılı devlet memurları kanununun dördüncü maddesine göre işe alınacak olan personel istihdam edilecektir.

İkamet şartı aranmadan 81 vilayette bulunan adaylardan şartların sağlanması halinde başvuruların kabul edileceği açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Sözleşmeli Personel Alımı İş İlanları

Üniversite tarafından yayımlanmış olan ilana göre kimya teknolojisi, laboratuvar teknolojisi veya polimer teknolojisi bölümü mezunlarından müracaatların kabul edileceği açıklanmıştır.

Adayların ilgili bölümden önlisans düzeyinde mezun olmuş olması gerekmektedir.

SGK tescil ve hizmet dökümü veya çalışma belgesi ile belgelendirmek şartı ile adayların uygun alanlarda en az bir yıl iş tecrübesi kazanmış olması istenmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde emeklilik veya yaşlılık aylığı almayan adaylardan müracaatlar yapılacaktır.

Açık öğretim ve ikinci öğretim hariç herhangi bir örgün öğretim kurumunda öğrenci olanlardan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Daha önce çalışmış olduğunuz herhangi bir kamu kurum veya kuruluşundan ihraç edilmemiş olmanız gerekmektedir.

Eksik evrak yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunanların müracaatları değerlendirilme aşamasına alınmayacak veya iş akdine son verilecektir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Bursa iş ilanları kategorisinde Üniversite Rektörlüğü tarafından yayımlanmış olan ilan için başvurular 13 Kasım 2023 tarih itibari ile başlamıştır. Söz konusu ilan için son müracaat tarihi ise 27 Kasım 2023 tarihi mesai bitimi olduğu açıklanmıştır.

Gerekli şartları taşıyan kişiler başvurularını Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır. E - posta faks e - mail veya başka yollarla yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.