Bozköy Belediyesi Tam Zamanlı Memur Alımı

Bozköy Belediyesi Tam Zamanlı Memur Alımı

Niğde Belediye Başkanlığı'na bağlı Bozköy Belediye Başkanlığı memur alımı ilanı yayımlandı. 8. derece kadrodan yapılacak olan alımlar için adayların 2022 yılında yapılmış olan KPSS sınavına katılmış olması gerekmektedir.

Memur Alımı İş İlanları Belediye Duyurusu

Bozköy Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 1 memur alımı yapacağını duyurdu. Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alımlar için Kamu Personeli Seçme Sınavından P – 3 puan türünde puana sahip olmanız gerekmektedir. İkamet şartı olmadan başvuruların kabul edileceği açıklandı. Kamupersonelialim.com ekibi olarak ilana ilişkin detayları ve başvuru kılavuzu sunduk.

Belediye Personel Alımı İlanına Kimler Başvuru Yapabilir ve Şartları Nedir

İlana başvuru yapmak isteyen adayların lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerden Harita Mühendisliği bölümü mezunu olması gerekmektedir.

Adayların B sınıfı ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

Adayların daha önce çalışmış olduğu kamu kurum veya kuruluşlarından ahlaki veya disiplinsizlik nedeniyle işten çıkarılmamış olması gerekmektedir.

Görevinizi yapmanıza engel, akıl veya beden sağlığınızda problem olmaması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik durumu itibariyle görevlerini yerine getirmiş olması, muaf olmuş olması veya tecil durumunda bulunuyor olması gerekmektedir.

Sabıka kaydı bulunmayan ve kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan kişilerden yapılacak alımlar için medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir.

Kurum tarafından yapılacak olan arşiv veya güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanan kişilerden alım yapılacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanmıyor olmanız gerekmektedir.

Belediye Mühendis Alımı İlanına Başvurular Nasıl ve Ne Zaman

Niğde iş ilanları kategorisinde belediye tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar. 24 Eylül 2023 tarih itibariyle başlayacaktır. Son başvuru tarihi ise 26 Eylül 2023 olarak açıklanmıştır. Mesai saatleri içerisinde Bozköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeniz gerekmektedir. Başvuru adresi: Yenice Mah. Fatih Cad. No:2 Çiftlik / Niğde

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.