Belediye KPSS 60 Puanla Tekniker Alımı Yapacak

Belediye KPSS 60 Puanla Tekniker Alımı Yapacak

Belediye Başkanlığı tekniker alımı yapacağını açıkladı. KPSS 60 taban puan ile yapılacak olan alımı ilan için tam zamanlı istihdam sağlanacak olup, sözleşmeli personel kadrosunda işe alımlar gerçekleşecektir. İlk defa atanmak üzere sözleşmeli alınacaktır.

Belediye İş İlanları

Elâzığ ili Akçakiraz Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere tekniker alımı yapacağını açıkladı. Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan alım ilanı için TH hizmet sınıfında 7. derece kadro da atamaların yapılacağı açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

Belediye Personeli Alımı Başvuru Koşulları

Meslek Yüksekokullarının harita kadastro programından mezun olmuş olan adaylardan alım yapılacaktır.

Daha önce çalışmış olduğunuz kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle işten çıkarılmamış olmanız gerekmektedir.

Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az b sınıfı ehliyet belgesine sahip olmanızı istenmektedir.

Görevinizi yapmanıza engel olabilecek herhangi bir akıl hastalığının bulunmaması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olması veya ilanın yayın tarihi itibariyle muafiyet belgesine sahip olması gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Belgeleri

Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre, nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi, sürücü belgesinin aslı, erkek adayların askerlik durumu beyannamesi görevinizi yapmanıza engel olmadığına dair bir sağlık raporu, 2 adet vesikalık fotoğraf ve KPSS sonuç belgesi istenmektedir.

Belediye İş İlanı Başvuru Şekli ve Süreci

Elâzığ iş ilanları kategorisinde güncel olarak yayımlanmış olan bu ilan için başvurular 13 Aralık 2023 tarih itibari ile başlayacaktır. Son başvuru tarihi ise 15 Aralık 2023 olarak açıklanmıştı. Adaylar başvurularını mesai saatleri içerisinde şahsen yapmaları gerekmektedir. Posta yoluyla başvuru yapacak olan adaylar için saat sınırlaması bulunmamaktadır. Şartları sağlayan adaylar başvurularını (Yeşilyurt Mahallesi Altınçevre Caddesi Akçakiraz Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü No:2 Akçakiraz/ ELAZIĞ) adresine yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.