Belediye Başkanlığı En Az Lise KPSS’siz İşçi Alımı

Belediye Başkanlığı En Az Lise KPSS’siz İşçi Alımı

Belediye Başkanlığı tarafından az önce yayımlanmış olan ilana göre işçi alımı yapılacaktır. En az lise mezunlarından yapılacak olan alımlar için KPSS siz alım gerçekleşecektir. İŞKUR iş ilan numarası haberde detaylarında verilmiştir.

Belediye Başkanlığı En Az Lise KPSS’siz İşçi Alımı İlanı Duyurusu

Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere tam zamanlı kadro da 2 pozisyon da garson alımı yapacaktır. Kadın ve erkek adaylardan alınacak olan başvurular için 2 Haziran 2023 tarihinde yapılacak olan noter kurasına göre alımlar gerçekleşecektir.

Kamu İşçi Alımı İlan için Gerekli Olan Şartlar Nelerdir?

Güncel yayımlanmış olan ilana başvurular, lise veya dengi okul mezunlarından alınacaktır. Bölüm şartı aranmamaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız halinde ilana müracaatlarını kolaylıkla yapabileceksiniz.

Belediye Başkanlığı tarafından yapılacak olan güvenlik ve arşiv soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

belediye-baskanligi-en-az-lise-kpsssiz-isci-alimi.jpg

Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alımlar için erkek adayların askerlik hizmet görevini yerine getirmiş olması istenmektedir.

Kamusal haklarından mahrum olmayan ve sabıka kaydı bulunmayan adaylardan alımlar gerçekleşecektir.

Sosyal güvenlik kurumları tarafından ödenen emeklilik veya yaşlılık aylığı kapsamından yararlanmıyor olmanız istenmektedir.

18 yaşından küçük olanlar başvuru yapamayacaklardır. Ayrıca 36 yaşından gün almamış olmanız istenmektedir. Deneyim şartı aranmamaktadır.

2023 Garson Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular 31 Mayıs 2023 tarihinde başlamıştır. Gerekli koşulları sağlamış olan adaylar başvurularına 5 Haziran 2023 tarihi de dahil olmak üzere yapabilecektir.

Başvurular, İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden iş arayan linkine ile T.C. kimlik numaranızı ve İŞKUR şifreniz ile giriş yaparak online olarak yapılacaktır. Ayrıca hizmet noktalarından ve. Alo 170 hattı üzerinden de başvurular alınacaktır. İŞKUR iş ilan numarası: 00007559136

Kırklareli iş ilanları, 2023 KPSS’siz garson alımı, 2023 KPSS’siz lise mezunu personel alımı, son dakika personel alımı, son dakika memur alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.