Bartın Üniversitesi 26 Sözleşmeli Personel Alımı

Bartın Üniversitesi 26 Sözleşmeli Personel Alımı

Bartın Üniversitesi 26 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Farklı kadro pozisyonlarda yapılacak olan alım için lise, önlisans ve lisans mezunlarına uygun kadrolara yer verdiğini açıklayan kurum, başvurularını bugün itibariyle alınıyor.

Üniversite Memuru Alımı İlanları

Bartın Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 26 sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Lise mezunlarından, 1 şoför ve 8 destek personeli önlisans mezunlarından; 1 tekniker, son olarak ise lisans mezunlarından 15 büro personeli ve 1 koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı.

Mülakat şartı olmadan KPSS puan sıralamasına göre işe alınacak olan personeller belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları sunulmuştur.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları

Büro personeli alımı: Ekonometri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, iktisat, kamu yönetimi veya siyaset bilimi ve kamu yönetimi, muhasebe, muhasebe ve finansman yönetimi, muhasebe ve finans yönetimi, muhasebe ve finansman, finans ve muhasebe yönetimi, bilişim sistemleri, işletme, insan kaynakları yönetimi veya insan kaynakları bölüm mezunlarından alım yapılacaktır.

Destek personeli alımı: Şoför, bahçıvan ve temizlik görevlisi alımı yapılacaktır. Lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan alım gerçekleşecektir.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı: Bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunlarından alım yapılacaktır. İlanın müracaat tarihi itibari ile süresi dolmamış, silahlı veya silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmanız istenmektedir. Görevinizi kesintiye uğratacak herhangi bir sağlık probleminin olmaması şartı aranmaktadır.

Tekniker alımı: Önlisans düzeyinde; sahne ve gösteri sanatları, ışık teknolojisi, sahne ve gösteri sanatları, ses teknolojisi veya sahne ve gösteri sanatları teknolojisi bölümü mezunlarından alım yapılacaktır.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Bartın iş ilanları kategorisinde üniversite personel alımı ilanına müracaatlar 1 Kasım 2023 tarihi itibari ile başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 15 Aralık 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını üniversiteye şahsen yapmaları gerekmektedir. 29 Aralık 2023 tarihinde ise ilanın sonuçları açıklanacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.