Bakırçay Üniversite 6 Büro Personeli ve Destek Personeli Alımı Kılavuzu

Bakırçay Üniversite 6 Büro Personeli ve Destek Personeli Alımı Kılavuzu

Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü, 9 Ekim 2023 tarihli Resmî Gazete üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre 6 büro personeli ve destek personeli alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım için mülakatsız alım olacaktır.

Üniversite Personel Alımı İş İlanları

Bakırçay Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 4 büro personeli ve 2 destek personeli alımı yapacağını açıkladı. KPSS puan sıralamasına göre yapılacak olan alım ilanı için 81 vilayette bulunan kişilerden müracaatların kabul edileceği açıklandı. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli detayları sunuldu.

Personel Alımı İş İlanı Koşulları

1 büro personeli alımı: Türk Dili ve Edebiyatı veya Türkçe Öğretmenliği lisans mezunlarından,

1 büro personeli alımı: Bölüm şartı olmaksızın önlisans mezunlarından alım olacaktır. Ayrıca MEB onaylı Stratejik Yönetim Belgesine sahip olmanız gerekmektedir.

1 büro personeli alımı: Önlisans düzeyinde Büro yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik veya Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölüm mezunu olmanız gerekmektedir.

1 büro personeli alımı: En az 1 yıl mesleki deneyimi olan ve Kamu Yönetimi lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

1 destek personeli (bahçıvan) alımı: Minimum 1 yıl deneyimli olan ve en az lise mezunlarından alım yapılacaktır.

1 destek personeli (bahçıvan) alımı: Önlisans seviyesinde Peyzaj, Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Süs Bitkileri, Peyzaj ve Çevre Tasarımı, Peyzaj ve Süs Bitkileri Yetiştiriciliği veya Süs Bitkileri Yetiştiriciliği bölüm mezunu olmanız istenmektedir.

KPSS Puan Şartı Açıklaması

2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olmanız ve lise mezunlarının P - 94 önlisans mezunlarının P - 93 lisans mezunlarının ise P - 3 puan türünde en az 50 taban puan almış olması ilana başvuru yapması için yeterlidir.

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İzmir iş ilanları kategorisinde üniversite tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 9 Ekim 2023 tarihinde başlamış olup, son müracaat tarihi ise 23 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular İzmir Bakırçay Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Kaynaklar Caddesi Seyrek, Menemen, İZMİR adresine şahsen yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.