Aralık Belediyesi Kadrolu Şoför Alımı İlanı

Aralık Belediyesi Kadrolu Şoför Alımı İlanı

Türkiye İş Kurumu internet sitesi vasıtası ile Aralık Belediyesi tarafından şoför alım ilanı yayımlandı. Güncel olarak yayımlanmış olan incelendiğinde, kadrolu istihdam sağlanacağı bilgisine ulaşıldı. En az ilköğretim mezunu adaylardan yapılacaktır.

Belediye İş İlanları

Aralık Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere şoför alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için deneyim şartının da arandığı belirtildi. İşe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan kura işlemi sonucuna göre belirleneceği açıklandı. Kamupersonelialim.com ekibi olarak ilana ilişkin detayları ve başvuru tarihlerini sizler için haberimizin içeriğinde sunduk.

Şoför Alımı İlan Koşulları

Şoför alımı kadrosuna başvuru yapmak isteyen adayların öncelik ile SRC - 3 ve SRC - 4 belgelerine sahip olması gerekmektedir.

Adayların yolcu taşıma mesleğinde minimum 6 ay mesleki deneyim kazanmış olması istenmektedir. SGK döküm raporu ile söz konusu durumu ispatlamanız gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adayların en az 9 yıl D sınıfı ehliyete sahip olduğunu belgelemesi istemektedir.

Yolcu taşıma şoför kadrosunda yapılacak olan alım ilanı için ilanın yayın tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış ve 45 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir.

İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunlarından müracaatların kabul edileceği açıklanmıştır.

Personel Alımı İş Alım Süreci

Kamu kurumu tarafından güncel olarak resmi ilan kılavuzuna göre işe alınacak olan personeller kurum tarafından yapılacak olan kura işlemine göre gerçekleşecektir. Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından 19 Ekim 2023 tarihinde kura yapılacaktır. Aralık Belediyesi bünyesinde yapılacak olan kura işlemi 10:00 ve 11:00 saatleri arasında gerçekleşeceği açıklanmıştır.

Kamu İşçi Alımı İş İlanı Başvuru Şekli ve Tarihi

0000785501 İŞKUR iş ilan numarası ile Iğdır iş ilanları kategorisinde Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 11 Ekim 2023 tarih itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere yapılacak olan alım ilanına ise son başvuru tarihinin 16 Ekim 2023 olduğu açıklanmıştır. Adaylar başvurularını İŞKUR'un e - Şube aracılığı ile elektronik olarak yapmaları gerekmektedir. 1 şoför alımı yapılacak olup ikamet şartı aranmaktadır

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.