Alaaddin Keykubat Üniversitesi 45 Memur Alımı Süreci

Alaaddin Keykubat Üniversitesi 45 Memur Alımı Süreci

Alaaddin Keykubat Üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere memur alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Göreve alım için adaylardan KPSS puan şartı arandığı belirtildi. Sürece dair detaylar haberde.

Personel Alımı İş İlanları

Alaaddin Keykubat Üniversitesi bir güncel ilanda bulundu. Üniversite Mimar, Tekniker, Teknisyen, Mühendis, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli, Destek Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Büro Personeli alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Adayların en az lise mezunu olmaları gerektiği ilanda belirtildi.

Memur Alımı Başvuru Kriterleri

15 kişi Destek Personeli Alımı: 1 Ahşap Teknolojisi veya Mobilya ve İç Mekan Tasarımı alanı, 1 Metalürji Teknolojisi veya Metal Teknoloji alanı ve 13 lise mezunlarından temizlik personeli alımı yapılacaktır.

7 kişi Güvenlik Görevlisi Alımı: 5 lise mezunu (3 erkek, 2 kadın) ve 2 Özel Güvenlik ve Koruma önlisans mezunlarından alım yapılacaktır.

15 kişi Büro Personeli Alımı:1 Adalet, 3 İşletme lisans, 3 İktisat lisans, 3 Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans ve Maliye lisans mezunlarından alım yapılacaktır.

1 kişi Mimar Alımı: Mimarlık Bölümü Lisans Mezunu olmak.

3 kişi Tekniker Alımı: 1 İnşaat Teknolojisi, 1 Elektrik ve 1 İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi önlisans mezunu olmanız gerekmektedir.

1 kişi Teknisyen Alımı: Bilgisayar Programcılığı önlisans mezunu olmanız istenmektedir.

1 kişi Mühendis Alımı: İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olmak.

3 kişi Sağlık Teknikeri Alımı: 1 Ağız ve Diş Sağlığı, 1 Diş Protez Teknolojisi ve 1 Tıbbı Dokümantasyon ve Sekreterlik bölüm mezunlarından alım yapılacaktır.

1 kişi Diğer Sağlık Personeli Alımı: Diş Protez Alanı Diş Protez Teknisyenliği bölüm mezunu olmak.

Kamu Memur Alımı Müracaat Süreci

Antalya iş ilanları kategorisinde yayınlanmış olan bu ilana müracaatlar başlamıştır. Adaylar başvurularını 2 Ekim 2023 tarihi (saat: 18:00’a) kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurular Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Kestel Mahallesi Üniversite Caddesi No: 80 Alanya/ANTALYA adresine şahsen yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum