Akkuş Belediye Başkanlığı 5 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Akkuş Belediye Başkanlığı 5 Daimi İşçi Alımı Yapıyor

Ordu Ünye Akkuş Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR üzerinden güncel ilan az önce yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre Belediye Başkanlığı KPSS şartsız 5 daimi işçi alımı yapacaktır. İŞKUR üzerinden yürütülecek olan başvuru ekranı verildi!

Son Dakika: Akkuş Belediye Başkanlığı 5 Daimi İşçi Alımı İlan Detayları

Ordu Akkuş belediye Başkanlığı işçi alımı yapıyor. 2 farklı branşta yapılacak olan alımlar için tam zamanlı daimi kadroda istihdam sağlanacaktır. En az ilköğretim mezunlarından alınacak olan müracaatlar başlamıştır.

Belediye personeli alımı müracaat detayları nelerdir?

00007571736 İŞKUR iş ilan numarası ile 3 hayvan bakıcısı alımı: En az ilköğretim en fazla ise lise veya dengi okullardan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Kamusal haklarından mahrum olmayan Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olanlardan alım yapılacaktır. Minimum 18, maksimum ise 55 yaşında olmanız istenmektedir. Yaş sınırı ilanın ilk başvuru tarihi itibariyle hesaplanması gerekmektedir.

Karayolları Genel müdürlüğü tarafından onaylı olmak suretiyle C sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız ve Meslek Yüksekokulu onaylı olmak kaydı ile başıboş hayvanlara yaklaşma ve müdahale tekniği belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Hayvan bakıcısı kadrosunda çalışmanıza engel olabilecek sağlık sorunlarının olmaması da aranan şartlar arasındadır.

akkus-belediye-baskanligi-5-daimi-isci-alimi-yapiyor.jpg

00007571607 İŞKUR iş ilan numarası ile 2 greyder operatörü alımı: bu pozisyon için 41 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir. Belirtilen meslek dalına ait 5 yıl mesleki deneyime sahip olmanız ve en az G sınıfı ehliyete sahip olmanız istenmektedir. Greyder operatörü belgesi de başvurular için istenen belgeler arasındadır.

İŞKUR Belediye işçisi alımı ilanına müracaatlar nasıl yapılacak?

Ünye hizmet merkezi tarafından yayımlanmış olan Belediye Başkanlığı personel istihdamı ilanı için 5 Haziran 2023 - 9 Haziran 2023 tarihleri arasında İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden elektronik olarak müracaatınızı yapmanız gerekmektedir. Alımlar kura ile yapılacak olup 13 Haziran 2023 tarihinde Akkuş Belediyesi hizmet binası toplantı salonunda yapılacak olan kura sonucuna göre işe alımlar gerçekleşecektir. İŞKUR başvuru ekranı: https://esube.iskur.gov.tr/

2023 hayvan bakıcısı alımı, 2023 greyder operatör alımı, Ordu iş ilanları, kamu işçi alımı, KPSS şartsız sürekli işçi alımı, Güncel daimi işçi alımı ilanı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.