Yeni Müjde Mi Verilecek? Bakan Kurum Güncel Açıklamaları!

Yeni Müjde Mi Verilecek? Bakan Kurum Güncel Açıklamaları!

Bakan Kurum Güncel açıklamalar bulunarak Orta gelirli grup sosyal konut projesini belirterek ’Emlak Konut Kampanyası ekim ayı içerisinde konut indirim proje açıklamaları yaparak kesinleşeceğini belirtti. Çalışmalar devam etmektedir.

Bakan Kurum Emlak Konut Proje Açıklaması

Bakan tarafından yapılan konut açıklamalarda TOKİ Sosyal Emlak Konut projesinde yapılan çalışmalarda vade ve faiz konularında çalışmalar devam etmekte olup ekim ayı süreçlerinde kesinleşeceğini belirtti.

TOKİ Sosyal Konut Projesinde yapılacak olan faiz ve vade konusunda iyileştirmeler olacağını açıklamalarda sundu. Faizlerin düşürüleceği vadelerin artırılacağını belirterek uzun vadeye kadar ödeme sağlayarak en düşük faiz oranlarıyla beraber Sosyal Konut Projesi kapsamında çok uyguna ve en düşük faizle birlikte ev sahibi olabileceğini belirtti. Yeni yapılacak Konut projesinde TOKİ fiyatlarında piyasada en düşük fiyatla TOKİ satışların düzenleneceği düşünülüyor.

yeni-mujde-mi-verilecek-bakan-kurum-guncel-aciklamalari-3.jpg

Ekim ayına doğru çalışmalar hızla devam ettirerek hızlı bir şekilde planlamaların bitirip Sosyal Konut Başvuru süreçlerini açılmasını temenni edilmesini bekliyoruz’ açıklamalarda bulundu.

Sosyal Konu Proje Kapsamında Çalışmalar

2022 yıl sonuna doğru hızlı bir çalışmalar devam edilmekte olan Sosyal TOKİ Konut Proje kapsamındaki olan çalışma planlamaları hızlı bir şekilde tamamlamalar devam etmekte olup ekim ayında tamamlanacağını belirtilerek konulara değinildi. Sosyal Konut proje kapsamında olacak satışlar başladığı zaman en düşük fiyatlarla birlikte uzun vadeye kadar çok kişiye ev sahipliği yapacağını belirtti. Planlamalar bitince başvurular başlatılarak konut projelere herkesin başvuruda bulunabileceğinde duyurdu. Yakın zaman içeresinde hızlı bir şekilde çalışmalar bitirilmek üzere sürdürülüyor. Konut adayların web sayfamızı ve mobil uygulama, facebook, Instagram sayfalarımızın takibinde kalarak güncel bilgilerin anlık paylaşılarak hızlı bir şekilde bilgilendirme sunuluyor.yeni-mujde-mi-verilecek-bakan-kurum-guncel-aciklamalari2.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.