TENMAK 76 Memur ile İşçi Alımı Başvuruları 22-29 Nisan

TENMAK 76 Memur ile İşçi Alımı Başvuruları 22-29 Nisan

Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu, ülke genelinde 76 memur alımı ve işçi alımı için başvuruları 22-29 Nisan 2024 tarihidir. TENMAK Enerji ve Maden sektöründe kariyer yapmak isteyen adaylar başvurularını gerçekleştirebilirler.

Enerji Araştırma Kurumu, Türkiye'nin enerji ve maden alanındaki en büyük kuruluşlarından biri olarak, yeni personel alımı ile büyümeye devam ediyor. Başvuruların son tarihini kaçırmamak için adaylar, Nükleer ve Maden İşçi Başvuruları için vakit kaybetmeden iş başvurularını tamamlamalılar.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, aşçı yardımcısı, temizlikçi, bulaşıkçı, biyolog, kimyager, fizikçi ve mühendis branşlarında istihdam yapılacak. Türkiye genlinden başvuru kabul edilecek.

TENMAK 76 Memur Alımı ve İşçi Alımı Başvuruları Detaylı İnceleme

Enerji Araştırma Kurumu'nun Nükleer Araştırma projesi kapsamında yapılacak Maden İşçi Başvuruları için detaylı incelememizi sizlerle paylaşıyoruz. Bu alımlara başvuruda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken noktaları liste şeklinde sizler için derledik.

Başvurular 22 Nisan 2024 tarihinde başlayıp 29 Nisan 2024 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Adaylar başvurularını e-Devlet üzerinde Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde belirtilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını kullanarak gerçekleştireceklerdir.

TENMAK 76 Alım Süreci ve Başvuru Şartları

TENMAK 76 alım süreciyle ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isteyen adaylar için başvuru şartları oldukça önemlidir. Enerji ve Maden Araştırma, Nükleer ve Maden İşçi Alımı için hazırlanan başvuru sürecinde adayların belirli şartları karşılaması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.