Ziraat Bankası 100 Memur Alımı 2021 (Güncel İlanları)

Ziraat Bankası 100 Memur Alımı 2021 (Güncel İlanları)

Ziraat Bankası yeni ilan yayınlayarak 100 memur alımı yapacağını duyurdu. Ülkemizde farklı coğrafyalarda bulunan 11 şehir alımı olarak duyuruldu. Başvuruları 9 Mart – 26 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacak.

Ziraat Bankası 100 memur alımı 2021 yılı için ilan edilmiştir. Güncel ilana başvurular 9 Mart 2021 ile 26 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacak. Ziraat Bankası bu alıma başvuranlara sınav uygulayacaktır. Süreçlerle alakalı olarak genel hususlar, aranan şartlar, ödeme şekli ve başvuru süreci olmak üzere detaylar verilmiştir. Sınav başvurusu 195 TL ücret olarak belirlenmiştir. İşte banka ilanının tamamı;

ALIMI YAPACAK ŞEHİRLER

Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya ve Manisa olarak açıklanmıştır.

ziraat-bankasi-kamu-ilanlari.jpg

ZİRAAT BANKASI İLANI

Ziraat Katılım Bankası A.Ş.’de, Katılım Bankacılığı ilkeleri doğrultusunda, çeşitli illerdeki Şubelerinde ve Genel Müdürlük birimlerindeki is ve işlemleri yürüterek müşterilere etkin hizmet sunmak amacıyla 100 uzman yardımcısı alınacaktır.

ziraat-bankasi-logo.jpg

GENEL HUSUSLAR

İki farklı sınav uygulanacak.

Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 24 Nisan 2021 Cumartesi günü saat 10.00’da tek bir oturumda gerçekleştirilecektir.

Mülakat süreci başvurulan Ziraat Katılım Bankası tarafından yürütülecektir.

ziraat-bankasi-ilanlari.jpg

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

01.01.1991 ve sonrası doğumlu olmak,

Üniversitelerin ve yüksekokulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak ya da ise başlama sırasında mezun olduğuna dair-belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okuyor olmak,

Erkek adaylar için ise alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak.

ÖDEME VE BAŞVURU SÜRECİ

Başvurular 09-26 Mart 2021 Cuma günü saat 23.59’a kadar Anadolu Üniversitesi’nin sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Haberler

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.