Zabıta Alımı 50 Kişi İçin Gaziantep Türkiye Genelinden Başvuru Alacak

Zabıta Alımı 50 Kişi İçin Gaziantep Türkiye Genelinden Başvuru Alacak

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Türkiye Geneli başvuruların alınacağı boş kontenjanlı kamu personeli alımı yapacağını ilan etti. Zabıta memuru alımı 50 kadro ile Şahinbey Belediyesine alım yapılacak.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı Şahinbey Belediye Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinden hizmet etmek üzere Türkiye geneli başvuru alınan 50 kamu personeli alımı yapacağını açıkladı.

Yayınlanan iş ilanına göre Gaziantep Büyükşehir Belediyesine bağlı Şahinbey Belediye Başkanlığının alımı yapacağı unvan 50 kişilik boş kontenjanda Zabıta Memuru alımı yapılacağı açıklandı.

Öğrenim Şartı Nedir

Başvuru yapacak kişinin siyasal bilgiler, iktisat, işletme veya iktisadi ve idari bilimler bölümlerinden herhangi birinden lisans olarak mezun olmak şartı aranmaktadır.

Öğrenim şartlarının yanında KPSS puan şartı da aranmakta olup bu puan KPSS P3 puan türünden 70 puan sahibi olmak gerekmektedir.

Memur Alımı Genel Ve Özel Şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan,

Kamusal haklarından mahrum olmama,

T.C.K 53 maddesine uyma,

Erkek adayların askerlikten muaf olması,

Görevini devamlı yapmasına engel problemi bulunmama,

Başvuru yapacak kadın adayların 1.60 erkek adayların ise 1.67 boyunda olması ve boyu ile kilosu arasında 10 kg. den fazla fark olmaması,

30 yaşını geçmemiş olma ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartı aranıyor.

Zabıta Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır

Başvuru yapacaklar için adaylar başvurularını istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile birlikte Kolejtepe Mah. Yeşilcami Cad. No:8 Şahinbey/Gaziantep adresine yapılacaktır.

Başvurular 13 Kasım 2021 tarihinde alınmaya başlayacak olup en geç müracaatlar 17 Kasım 2021 tarihinde sona erecektir. Başvurular mesai saatleri içerisinde yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum