Yıldız Teknik Yüksek Maaşlı Kamu Personel Alımı Başvuruları(14 Eylül Son)

Yıldız Teknik Yüksek Maaşlı Kamu Personel Alımı Başvuruları(14 Eylül Son)

Kamuya yeni personel alımları yayınlanmaya devam ediyor. Son yayınlanan kamu personeli alım ilanı ile 26 bin TL gibi yüksek maaşla personel alımı başvuruları için sona yaklaşılıyor. Yapılacak bu kamu alımına kimler başvuru yapabilecek? Haberimizde.

Yayınlanan kamu iş ilanı ile KPSS puanlı ve yüksek maaşlı kamu personeli alım ilanı ile değişik pozisyonlarda çalıştırılacak personel alımı için başvuru süreci bitmek üzere şartları taşıyan adaylar için bu fırsat kaçırılmaz.

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından yapılan ilan açıklama ile bünyesine bilgi işlem biriminde tam zamanlı çalıştırılacak personeller alınıyor. Alınacak personellere yazılı, sözlü ve uygulamalı sınav uygulamaları yapılacak.

Adayların seçiminde 2019 veya 2021 yılında düzenlenen KPSS P3 puanları değerlendirmeye alınacak.

Lisans Mühendislik Alanlarından Mezunlar Başvuru Yapabilecek

Üniversite tarafından yapılan açıklamada seçimi yapılacak bilişim personeli alımında adayların;

Memur olma yeterliliğine sahip olması,

Lisans Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği mezunu olmaları,

Adayların yazılım ve tasarım geliştirme çalışmaları yönetimi hususunda ya da büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu konusunda 5 yıl tecrübeye sahip olması,

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş veya muaf olması gibi başlıca şartlar bulunmaktadır.

Başvuru yapacak adaylar için ekte sunduğumuz başvuru kılavuzu içerisinde yer alan özel şartlar kısmında belirtilen mesleki alan şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir.

Başvurular Daire Başkanlığı İnternet Sitesi Üzerinden

Şartları taşıyan tüm adayların başvurularını 14 Eylül 2021 tarihine kadar üniversite personel daire başkanlığı internet adresi üzerinde bulunan işe başvuru formu ile Yıldız Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Davutpaşa Kampüsü Ek Hizmet Binası Esenler/ İstanbul adresine göndermesi gerekmekte.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.