Yıldız Teknik En Az Lise Mezunu 34 Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Yıldız Teknik En Az Lise Mezunu 34 Kamu Personeli Alımı Başvurusu

Yıldız Teknik tarafından yapılan en son kamu personeli alımı iş ilanı ile en az lise mezunları arasından 34 kişi alınacak. Yıldız Teknik sözleşmeli personel alımı başvuru şartları ve başvuru tarihleri açıklandı.

Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından yapılan en son resmi iş ilanları ile üniversitenin farklı birimlerinde çalıştırılmak üzere ülkenin her yerinden başvuru yapılabilecek 34 kamu personeli alımı yapılacak. Üniversite personel alımı en az lise mezunu adaylar arasından ve 2020 kamu personeli seçme sınavı ile seçilecek personeller tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar.

İstanbul Yıldız Teknik Boş Kadro ve Ünvanlar

Güvenlik Görevlisi alımı 7 kişi alımı içinden 5 kişi lise mezunu KPSS P94 puanı ile 2 kişi herhangi bir ön lisans mezunu ve KPSSP93 puanı en az 65 olan ve 01 Ocak 2021 tarihi itibariyle 31 yaşından gün almamış adaylar içerisinden seçilecek,

Temizlik Personeli alımı olarak yapılacak 27 kişiden 23 erkek, 4 bayan adaylar içerisinden 2020 yılı KPSS P94 puan sahibi adaylar arasından, en az altı ay temizlik görevlisi olarak çalışmış, 01 Ocak 2021 tarihi ile 36 yaşından gün almamış kişiler seçilecek.

Üniversite Personel Alımı Başvuruları

Başvuru şartlarını taşıyan personel adaylarının 20 Aralık 2021 tarihi ile 03 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını üniversitenin personel daire başkanlığına şahsen veya posta ile yapılması gerekmektedir.

Başvuru için sözleşmeli personel iş başvuru formunu “prs.yildiz.edu.tr” adresinden temin edebilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum