Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Lise Mezunu Büro Personeli Alımı

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Lise Mezunu Büro Personeli Alımı

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörlüğünce yüksek maaş ile personel alımı yapılacağı açıklandı. Boğaziçi Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayınlanan personel alımı ilanına göre Üniversite Bünyesinde istihdam edilmek kamu personeli alınacaktır.

Kamu ilan sayfası üzerinden kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Yıldırım Beyazıt üniversitesi rektörlüğü kamu ilan sayfası üzerinden yayınlamış olduğu 13 Ocak 2022 tarihli ilana göre üniversite bünyesinde boş kontenjanlara 116 kamu personeli alımı içinde yeni değişiklik ilanı yayınladı.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bünyesinde hizmet etmek üzere memur alımı yapılacak olup alımı yapılacak nitelik ise büro görevlisi olarak 2 kontenjanda olduğu açıklanmıştır.

Memur Kimler Olabilir

Memur olarak hizmet etmek isteyen adaylar için Yıldırım Beyazıt Üniversitesi memur alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyenlerde belirli şartlar aranıyor olup bunlar ise şu şekilde sıralanmıştır;

En az lise mezunu olup bölüm olarak ise bilişim teknolojisi alanından mezuniyete sahip olma,

Bu ilan yayınlanmadan önce bilgisayar ağları sertifikası ile bilgi güvenliği yönetim sistemi sertifikasına sahip olma şartları ile Yıldırım Beyazıt Üniversitesi memur alımı yapacaktır.

Üniversite Personel Alım Başvuruları

Başvuru yapmak isteyen adaylar için Yıldırım Beyazıt Üniversitesi personel alım başvuruları şahsen veya posta yolu ile gerçekleştirilecektir.

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer teslim edilmesi gereken belgeleri şahsen veya posta yolu ile üniversitenin personel daire başkanlığı adresine iletecek şekilde başvurular yapılacaktır.

Memur olmak isteyen adaylar için alımlar 20 Ocak 2022 bu gün itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 7 gün içerisinde mesai saatleri kapsamında yapıla bilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum