Yeni Mezun Deneyimli Kamuya 841 Memur ve İşçi Alınacak

Yeni Mezun Deneyimli Kamuya 841 Memur ve İşçi Alınacak

Yeni mezun olmanız bu ilana başvuru yapmanız için engel değil. Deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere kamu kurumunda istihdam edilmek şartı ile 841 memur ve işçi alımı yapılacaktır. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için başvurular bugün başladı..

Kamu Memur Alım İlanları

İstanbul büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İstanbul Personel Yönetim AŞ (İSPER), güncel ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre ilköğretim, lise, ön lisans ve lisans mezunlarından 841 belediye personel alımı yapılacaktır. Daimî kadroda yapılacak olan alım ilanı için kadın ve erkek adaylardan müracaatların kabul edileceği açıklanmıştır.

İstanbul geneli ise çalışma adresi olarak belirlenmiştir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde yer verilmiştir.

Alım Yapılacak Kadrolar Şartlar ve Unvanları

1 sosyal hizmet uzmanı: Lisans düzeyinde sosyal hizmet bölümü mezunlarına alım yapılacaktır. Tercihen 5 sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Etkin bir şekilde bilgisayar kullanabiliyor olmanız istenmektedir.

1 bordro ve özlük şefi: Üniversitelerin çalışma ekonomisi, işletme, insan kaynakları ve benzeri bölümlerinden lisans mezuniyeti olan ve alanında 10 yıl deneyimli olan adaylardan alım yapılacaktır.

3 büro personeli: Önlisans ve lise mezunlarından alım yapılacak olup analiz ve raporlama yapabilmeniz istenmektedir.

1 büro personeli: Üniversitelerin halkla ilişkiler, iletişim, pazarlama ve reklamcılık bölüm mezunlarından alım yapılacaktır. Minimum 3 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız istenmektedir.

1 saha personeli: Bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır.

739 garson: En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre benzer pozisyonlarda 2 yıl çalışmış olmanız istenmektedir.

1 şehir plancısı: Şehir ve bölge planlama lisans mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır.

6 okul öncesi öğretmeni: Üniversitelerin lisans düzeyinde okul öncesi öğretmenliği ve temel eğitim bölümlerinden mezun olan tercihen okul öncesi alanında 2 yıl deneyimi olan adaylardan alım yapılacaktır.

2 çocuk gelişimi ve eğitim elemanı: Meslek liselerinin çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü mezunu veya önlisans düzeyinde çocuk gelişimi bölümü mezunlarından alım gerçekleşecektir.

3 uzman: Lisans düzeyinde çalışma ekonomisi, işletme, insan kaynakları bölümlerinden mezun olan analiz yapma yeteneği yüksek olan adaylardan alım yapılacaktır.

12 bilgi işlem destek elemanı: En az lise mezunu adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

1 ekip sorumlusu: Tıbbi teknolog, çevre sağlığı ve toplumsallık konusunda eğitim almış olan adaylardan alım yapılacaktır. Biyoloji alanında lisans veya yüksek lisans diplomasına sahip olmanız gerekmektedir.

9 flit işçisi: En az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

1 şehir plancısı: Şehir ve bölge planlama lisans programlarından mezun olan adaylardan alımı yapılacaktır. 2 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız gerekmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İstanbul iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilan için başvurular 14 Kasım 2023 tarihi itibariyle başlamış olup, son başvuru tarihi 16 Kasım 2023 olarak belirlenmiştir. Adaylar başvurularını Belediyenin kariyer resmi internet sitesi aracılığıyla online olarak yapacaklardır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.