UTEAM Tarım KPSS’siz İşçi Alımları! En Az İlkokul Mezunları Dikkat

UTEAM Tarım KPSS’siz İşçi Alımları! En Az İlkokul Mezunları Dikkat

UTEAM en az ilkokul mezunu adaylar arasından işçi alımları yapıyor. Tarım personel alımı için üst yaş sınırı belirtilmemiştir. UTEAM KPSS’siz işçi alımı başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden elektronik olarak yapılacak.

UTEAM Personel Alımı İŞKUR İlanları!

Tarım personel alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden 3 ilan yayınladı. KPSS’siz işçi alımı başvuruları en az ilköğretim mezunu adaylar arasından yapılacak. Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü başvuruları aşağıda verilen ilan numaraları ile yapılması istenmektedir.

Aşçı yardımcısı alımı 3 kişi; en az ilkokul mezunu adaylar 22 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar 00008208523 İŞKUR İlanları numarası ile yapılır.

Temizlik görevlisi alımı 21 kişi; en az ilkokul mezunu ve 18 yaşını tamamlamış olması gerekiyor. Başvuruları 00008208995 İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacak.

Cankurtaran alımı 1 kişi; en az ilkokul mezunları arasından 00008208747 İŞKUR ilanları numaraları ile başvuru alacak.

İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi ve 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde geçici işçi olarak istihdam edilecektir.
Her aday, İŞKUR'da yayımlanan listede belirtilen bir ilana (bir işyeri ve bir meslek koluna) başvuru yapabilir. Birden fazla ilana müracaat edenlerin başvuruları, kabul edilmeyecektir.

Açık iş pozisyonları için sözlü sınav yapılacaktır. Sınava açık iş gücü miktarının 4 katı oranında aday kabul edilecektir. Sınava girmeye hak kazanan adayların belirlenmesi maksadıyla ilgili yönetmelik gereği kura çekimi yapılacaktır. Bu nedenle açık işgücü miktarının 4 katı asil 4 katı yedek aday kura yöntemiyle belirlenecektir.

Sözlü mülakat adayların tecrübe kriterleri üzerinden değerlendirilecek olup adayların atanmaya esas başarı durumu üzerinden tespit edilecektir.

İŞ-KUR tarafından Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne bildirilen aday listeleri, Kurumumuz internet sayfasında yayınlanacak olup, kura 25.04.2024 tarihi saat 10:30’da, Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi. Müdürlüğü Yerleşkesinde yapılacaktır. Kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular https://arastirma.tarimorman.gov.tr/izmirutaem internet adresinden ilan edilecektir.

Mülakat 26.04.2024 tarihi saat 10:00 yapılacaktır. Mülakata katılmaya hak kazanan adaylar, Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü https://arastirma.tarimorman.gov.tr/izmirutaem internet sitesinden duyurulacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Yerleştirme sonucu atama için öngörülen niteliklere sahip olmayan adaylar ile yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunmuş olup tercihlerine yerleşenlerin atama işlemleri yapılmayacaktır. Sehven yapılsa dahi atama işlemleri iptal edilecektir. Yerleştirildiği kadroların nitelik ve şartlarını taşıdığı halde istenen belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyen adaylar göreve başlatılmayacaktır.

Atanmaya hak kazananlardan göreve başlamayan veya atanma şartlarını taşımadığından göreve başlatılamayanların yerine ihtiyaç duyulacak sayıda aday, yedek adaylar arasından belirlenecektir. İzmir iş ilanları olarak erişime sunuldu.

Noter huzurunda yapılacak olan kura çekimi sonucuna göre, mülakata katılmaya hak kazanan işçiler, Kurumumuz https://arastirma.tarimorman.gov.tr/izmirutaem internet adresinde istenilen belgelerle 03.05.2024 tarihine kadar Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri teslim etmeyen ve müracaat etmeyen adaylar hakkını kaybetmiş sayılırlar.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.