Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı 11 Büro Personeli ve Memur Alacak

Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı 11 Büro Personeli ve Memur Alacak

Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere Resmi Gazete de 11 büro personeli ve memur alımı yapacağını duyurdu. KPSS puanı en az 60 olan adayların başvuru yapacağı ilana dair şartlar ve süreç sizler için haber de verildi.

Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı, tarafından memur alımı ve büro personeli alımı ilanı yayınlandı. Resmi Gazete de yayınlana ilana göre Kamu kurumu tarafından yayınlanan kılavuza göre Türkiye geneli başvurular alınacaktır. 2022 KPSS sınavından en az 60 alan adayların başvuru yapabileceği ilana dair başvuru şartları haber detayımızda...

Kamu Personeli Alımı Duyurusu Yayınlandı

1 sistem programcısı başvuru şartları: Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden birinden mezun olmak. Java programlama dilini bilmek. 2022 KPSS P3 puan türünde en az 60 almış olmak gereklidir.

1 çözümleyici ve 1 programlayıcı alımı başvuru şartları: 2022 KPSS sınavında P3 puan türün de en az 60 almış olmak gereklidir. Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden birinden mezun olmak. Java programlama dili ve bir güncel programlama dili bilmek gereklidir.

1 büro personeli alımı: Arap Dili ve Edebiyatı, Arapça Öğretmenliği, Arapça Mütercim ve Tercümanlık bölümlerinden birinden mezun olmak. 2022 KPSS sınavından P3 puan türün de en az 70 almış olmak.

1 büro personeli alımı: Sağlık Yönetimi bölümünden mezun olmak. KPSS 2022 P3 puan türünde en az 70 puan almak.

1 büro personeli ve 1 destek personeli alımı: Adalet önlisans programından mezun olmak. KPSS önlisans 2022 P93 puan türünde en az 70 almış olmak gereklidir.

1 destek personeli alımı: Turizm ve Otel İşletmeciliği, Çağrı Merkezi Hizmetleri önlisans düzeyinde herhangi birinden mezun olmak. KPSS 2022 P93 puan türünde en az 70 puan almış olmak gereklidir.

Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı Personel Alımı Başvuru Belgeleri Nedir?

Kamu kurumu resmi internet sitesi üzerinden alınacak olan başvuru formu. Forma fotoğraf yapıştırmak gereklidir.

Kimlik fotokopisi

Diploma fotokopisi veya mezuniyet belgesi

KPSS ve YDS sonuç belgesi

Sistem Programcısı, Çözümleyici, Programcı pozisyonlarına başvuracak adaylardan özgeçmiş belgesi

istenmektedir. Java programı ve güncel programlama dillerini bildiğine sair belge.

Adli Sicil Kaydı e-Devletten alınabilir.

Sağlık raporu

Kamu Personel Alımı Başvuru Tarihi Açıklandı!

Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 29 Kasım 2022- 13 Aralık 2022 tarihleri arasında yapacaklardır. Adaylar r, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı - Personel Birimi (Üniversiteler Mahallesi 1600. Cadde No: 10 06800 Bilkent/ANKARA) adresine şahsen kabul edilecektir. Posta ve diğer başvuru yöntemleri ile yapılan başvurular kamu kurumu tarafından kabul edilmeyecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.