Üniversite Hastanesine Sözleşmeli 11 Kamu Personeli Alımı

Üniversite Hastanesine Sözleşmeli 11 Kamu Personeli Alımı

Yeni yayınlanan kamu personeli alımı ilanı ile üniversite hastanesi bünyesinde çalıştırılacak 11 kişi alınacak. Üniversite personel alımında mezuniyet şartı aranıyor mu? Üniversite personel alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

Kamu personeli alımı iş ilanları ile yeni personel alımı için Akdeniz Üniversite hastanesine yeni 11 sözleşmeli personel alınacak. Üniversite tarafından yapılan açıklamada alınacak personeller üniversitenin diş hekimliği fakültesinde çalıştırılacak. Adayların alımında 2020 KPSS puanlarına göre sıralama yapılacak.

Üniversite hastanesi personel alımında alınacak kadrolar ve ünvanlar;

Hemşire olarak alınacak 8 kişi personelin lisans Hemşirelik Fakültesi veya Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik mezunu olmaları, 2020 KPSS P3 puanı 60 olması özel şartı bulunmakta,

Röntgen Teknisyeni olarak alınacak 1 kamu personeli adaylarının önlisans Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölüm mezunu olmaları, aynı şekilde 2020 KPSS P93 puanı olması şartları bulunmakta.

Tıbbi Sekreter ünvanlı üniversite 2 kişi personel alımında adayların önlisans Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölüm mezunu olmaları ve KPSS 2020 yılı P93 puanı olması şatları bulunmakta.

Antalya İş ilanı Başvuru Genel Şartları

Antalya Akdeniz üniversitesi üniversite hastanesine alınacak 11 kamu personeli adaylarının,

Türk vatandaşı olması,

Askerlik hizmetini tamamlamış, muaf ya da ertelemiş olması,

Emeklilik yada yaşlılık aylığı almıyor olması,

Adayların 35 yaşından gün almaması,

Kanun hükmünde kararnameler ile görevden atılanlar başvuru yapamayacaklar.

Sözleşmeli personel alımı başvuruları nasıl yapılacak

Sözleşmeli personel alımına başvuru yapacak personel adaylarının 01 Haziran 2021 tarihi ile 15 Haziran 2021 tarihleri arasında başvurularını üniversite resmi internet sitesi üzerinden disbasvuru.akdeniz.edu adresinden yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.