Üniversite Hastanesi 91 Büro Memuru ve Personel Alımı 30 Temmuz Son

Üniversite Hastanesi 91 Büro Memuru ve Personel Alımı 30 Temmuz Son

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hastanesi 91 büro memuru ve personel alımı ilanını duyurdu. Devam eden alımlarda, başvuru yeri ve genel şartları detaylı şekilde açıklandı. Başvuruları 30 Temmuz’da sona erecek.

Üniversite Hastanesi 91 Büro Memuru Alımı ve Personel Alımı Duyurusu
Lise, önlisans veya lisans mezunu adaylar kılavuz içerisinde sunulan tabloyu inceleyerek başvuru yapması gerekiyor. Üniversite Hastanesi sözleşmeli personel alımlarını sürdürüyor. Rektörlükten yapılan açıklamalar kapsamında 4/b sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Yeri

Müracaatlar, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılmalıdır. Adayların postayla yapmış olduğu başvurular kabul edilmemektedir. Kurumun internet adresi üzerindeki form eksiksiz şekilde doldurulmalı ve diğer zorunlu belgeler de hazırlanmış bulunmalıdır.
KPSS sonuç belgesi, öğrenim belgesi, deneyim belgesi ve kurs belgesi hazırlanmalıdır.

Yapılan sözleşmeli personel başvuruları tek unvan için olabilmektedir. Birden çok başvuru yapıldığı anda işlemler geçersiz sayılmaktadır. Form bilgilerinizin eksiksiz şekilde doldurulması başvuruda sorun çıkmaması için önemlidir. Gerçeğe aykırı belge teslim yapanlar için tüm başvuru kabul edilmemektedir.

Sözleşmeli Personel Alımı için Gereken Diğer Belgeler

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hastanesi sözleşmeli personel alımı için gereken diğer belgeler şu şekildedir:

Adli sicil kaydı alınmış olmalıdır. E-devlet üzerinden adaylar kendi şifreleri ile giriş yaparak bunu almalıdır. E devletten öğrenim belgesi de alınabilir.

KPSS (B) grubu için 2020 yılı sınav sonuç belgesi çıktısı alınmalıdır. Hazırlanan sınav sonuç belgesinin ÖSYM kayıtlarıyla aynı olması gerekmektedir.

Kurs belgelerinin aslı gibidir yazılı olanları veya doğrudan asılları olması gerekiyor. Sosyal güvenlik kurumundan hizmet döküm cetveli olmalıdır. Askerlikle bağ olmadığını kanıtlayan belge hazırlanmalıdır.

Resmi Başvuru Süreci Takibi Nasıl Yapılır?

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hastanesi www.yyu.edu.tr internet adresinden başvuru süreleriyle beraber sonuçları açıklanacaktır. Bu alandan takibi yapmaya devam edebilirsiniz. On beş gün içerisinde konuyla alakalı açıklamalar siteden yapılmaktadır. Başvuruda bulunan adayların yedekleri de yer alacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum