Üniversite Araştırma Hastanesine 60 Kamu Personeli Alacak (En Az Lise)

Üniversite Araştırma Hastanesine 60 Kamu Personeli Alacak (En Az Lise)

Kamu personel alımları resmi ilanlar ile üniversite bünyesine yeni kamu personeli alımı yapılacak. En az lise mezunu araştırma hastanesi ve diğer üniversite birimlerine yapılacak alıma Türkiye genelinden başvuru yapılabilecek. Ayrıntılar haberimizde.

Üniversite araştırma hastanesine 60 kamu personeli alımı bugün resmi olarak yayınlandı. Üniversite personel alımı ilanına göre alınacak personeller için ülke genelinden başvuru yapılabilecek ve en az lise mezunu olup 2020 yılı KPSS puanına sahip olan ve diğer şartları barındıran herkes için bu alım yayınlandı.

Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesine alınacak 60 kamu personeli alımında alınacak boş kadro ünvanları 30 kişi Temizlik Personeli, 20 kişi Büro Personeli, 2 Hemşire, 1 Psikolog, 7 Teknisyen olarak yayınlandı.

Üniversite 30 Temizlik Personeli Lise Mezunu Adaylardan

Üniversite bünyesine alınacak 30 temizlik personeli adaylarının şişe mezunu olması, işlerini yapmasına herhangi bir engelinin olmaması, vardiyalı çalışma engelinin olmaması ve 36 yaşından gün almamış olması ve KPSS P94 puanı asgari 65 olması gerekiyor.

niversite-sozlesmeli-personel-alimi.jpg

Büro Memuru 17 Sözleşmeli Memur Alımı Ön Lisans

Büro memuru olarak alınacak 17 sözleşmeli memur alımı personel adaylarının ön lisans büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı mezunu olması KPSS P93 puanı en az 75 olması gerekiyor.

Diğer ünvanlarda alınacak lise mezunu makine teknisyeni 2 kişi, inşaat teknisyeni 2 kişi, elektrik elektronik teknisyeni 1 kişi, cephe sistemleri teknisyeni 1 kişi, tesisat teknolojisi teknisyeni 1 kişi alımı için ayrıntılar kılavuzdan incelenmelidir.

Eskişehir Teknik 60 Personel Alımı Ülke Geneli Başvuruları

Yapılacak bu personel alımına ülke genelinden başvurular 08 Kasım 2021 tarihinde başlamış olup 22 Kasım 2021 tarihinde sona erecek. Başvurular Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı İki Eylül kampüsü adresine şahsen veya posta ile yapılabilecek.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum