TÜVTÜRK Personel Alımı İŞKUR İlanları 3 Şehir Listesi

TÜVTÜRK Personel Alımı İŞKUR İlanları 3 Şehir Listesi

TÜVTÜRK iş ilanları yayınladı. İŞKUR ilanı ile Ankara, Kocaeli ve Aydın illerine personel alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR ilanları yayınlayan TÜVTÜRK 3 farklı şehirde işçi alımı ve personel alımı yapacağını duyurdu. İş ilan başvuruları belli oldu.

TÜVTÜRK araç muayene istasyonları İşçi ve Personel Alım İŞKUR İş İlanları 3 farklı ilde yapıyor. Eylül Ayı personel ve işçi alımı kapsamında İŞKUR üzerinden başvuruların yapılabileceği ilanlar yayınladı. Alımların Ankara, Kocaeli ve Aydın illerine alım yapacağını duyurdu.

Aydın İli Personel Alımı

Motorlu Kara Taşıtları Eksperi alımı yapacağını ilan eden Aydın TÜVTÜRK kurumu alımı yapacağı kontenjan sayısını ise 1 kişilik kontenjanda olduğunu belirtti.

Alım şartları ise B sınıf sürücü belgesine sahip olma, aktif olarak araç kullanabilen, bilgisayar ve tablet kullanma becerisine sahip olma, araçların diagnostik testini yapabilecek, 2.el araçlar konusunda deneyim sahibi olma, Mekanik arıza tespiti yapabilecek donanıma sahip olma, Güvenilir, sorumluluk sahibi olma, askerlik görevini yapmış olma şartları ile personel alımı yapılacaktır.

Aydın ili işçi alımı iş ilan numarası 00006997789.

Ankara Araç Muayene Teknisyen Alımı

Ankara Araç Muayene İstasyonunun yayınladığı iş ilanlarına göre 1 kişilik kontenjanda personel alımı yapacağını ilan etti. Personel alımları kapsamında yayınlanan ilanda 1 Araç Muayene teknisyeni alımı yapılacağı belirlendi.

Alım şartları ise B sınıfı sürücü belgesine sahip olma, D ve C sınıf ehliyetine sahip olma, bilgisayar kullanabilen, müşteri memnuniyeti bilincine sahip olma, askgerlik görevini yapmış olma ve Meslek liselerinin Motor, Makine, Tesviye, Otomotiv, Motorlu Araç Teknolojisi vb. bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

İş ilan numarası: 00007038665.

Tem Kocaeli Araç Muayene İstasyonları İşletim ve Ticaret Anonim Şirketi bünyesine 1 Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni alımı yapılacak.

B sınıf ehliyet, en az lise ve dengi okullardan mezun olma, 22 ile 40 yaş arasında olma, B sınıf ehliyete sahip olma şartları ile personel alımı yapılacaktır.

İş ilan numarası: 00007032807

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.