TÜVTÜRK 5500 TL Maaşla 2 Şehre Personel Alımı

TÜVTÜRK 5500 TL Maaşla 2 Şehre Personel Alımı

İŞKUR iş ilanlarına TÜVTÜRK yenisi ekledi ve 2 ilan yayınladı. Paylaşılan ilanlar kapsamında yapılan açıklamaya göre araç muayene istasyonlarına personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. Detaylar haberimizde…

Teknik Muayene Birliği yani TÜVTÜRK İŞKUR iş ilanları kapsamında yapılan 2 ilana göre araç muayene istasyonlarına 2 farklı ilanda personel alımı yapılacağı İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda belirtilmiştir. Ortalama 5500 TL maaş ödemesi yapılacak.

Ankara araç muayene istasyonları ve tem Düzce ve Sakarya araç muayene istasyonlarında hizmet edecek personeller alınacak olup 2 ilanda da Araç Muayene İstasyonu Teknisyeni personeli alımları yapılacak.

Ankara araç muayene istasyonları personel alımı: yayınlanan ilana göre bünyesinde hizmet etmek üzere teknisyen alımı en az B sınıfı ehliyeti olan, tercihen D ve C sınıf ehliyetlere de sahip olan, bilgisayar kullanabilen, müşteri memnuniyeti bilincine sahip olan, askerlik görevini tamamlamış olan kişiler arasından alım yapılacaktır.

Öğrenim durumu itibari ile Meslek Liselerinin Makine, Tesviye, Otomotiv, Motorlu Araç Teknolojisi Makine Teknolojisi Metal İşleri, Elektrik-Elektronik, bölümlerinden herhangi birinden mezun olan kişiler alınacaktır. Başvurular 00006433253 iş ilan numarası ile alınacaktır.

Tem Düzce ve Sakarya araç muayene istasyonları personel alımı: başvuru yapacak adaylar için MS Office programlarının kullanımına hakim olan yukarıda yer alan öğrenim şartlarını taşıyan, en az B sınıf ehliyet sahibi, müşteri memnuniyetine önem veren 20 ile 40 yaş arasında olan kişiler arasından 00006389175 iş ilan numarası ile kamu personeli alınacak.

Başvurular Nasıl ve Hangi Tarihlerde Yapılır?

Ankara ilanına başvuru yapacaklar için başvurular 28 Aralık tarihinde sona erecek Düzce ve Sakarya ilanına başvuru yapacaklar için başvurular 1 Ocak 2021 tarihinde sona ereceği belirtilmiştir.

Başvurular yukarıda belirtilen İŞKUR iş ilan numaralarını İŞKUR ilanları üzerinden aratıp yapılacaktır. Sadece online başvurular kabul edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum