TÜRMOB Tam Zamanlı Kamu Personel Alımı! Yeni İlan

TÜRMOB Tam Zamanlı Kamu Personel Alımı! Yeni İlan

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB), yeni ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre tam zamanlı istihdam edilmek üzere kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. İkamet şartsız alım olacaktır.

Personel Alımı İş İlanı Açıklaması

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere eğitim destek uzmanı kadrosuna personel alımı yapacağını açıkladı.

KPSS’siz yapılacak olan alım ilanına göre SÜRGEM biriminde görevlendirilmek üzere aşağıda verilmiş olan şartları sağlayan adaylardan müracaatların kabul edileceği belirtildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları verilmiştir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Kriterleri

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre eğitim ve geliştirme alanında en az 2 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda şartların sağlanması halinde ön lisans mezunlarından da müracaatların kabul edileceği belirtilmiştir.

Eğitim, ihtiyaç analizi, eğitim tasarım eğitimlerinin uygulanması, ölçümlenmesi ve değerlendirme süreçlerine hâkim olmanız ve online ile offline eğitim programlarının yönetimini gerçekleştirebilmeniz istenmektedir.

Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen zaman yönetimi kuvvetli öğrenme ve gelişime açık takım çalışmasına yatkın ve sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması istenmektedir.

Tercihen iyi derecede ingilizce bilen ve raporlama geliştirme, eğitim, operasyon yönetimi, eğitim, katalog, oluşturma, eğitim, raporlama gibi süreçleri hâkim bir şekilde yaklaşabilen adaylardan alım yapılacağı belirtilmiştir.

Sizlerden oluşabilecek problemlere karşı problem çözme, kriz yönetimi sorgulama ve aliniz becerisinin gelişmiş olması, titiz detaycı ve sonuç odaklı çalışmanız beklenmektedir.

Aktif olarak araç kullanabiliyor olmanız ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmanız istenmektedir.

Kamu Personeli Alımı İş İlanı Başvuru Şekli ve Süreci

Söz konusu kamu kurumu tarafından güncel olarak yayınlanmış olan ilan için müracaatlar başlamıştır. Adaylar başvuru yapmak için Google arama yerine TÜRMOB eğitim destek uzmanı alımı yazarak ilgili ilana başvuruda bulunabilecekler ve ilan detaylarına ulaşabileceklerdir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.